Ayaklarınız Yerden Kesilecek

Koşu tutkunları, Under Armour’un yenilikçi taban teknolojisiyle yer çekimine meydan okumaya ve performansınızı en üst düzeye taşımaya hazır mısınız?

Eğer düzenli olarak koşu yapan biriyseniz, seçtiğiniz ayakkabının performansınızı etkileyen en önemli unsur olduğunu zaten biliyor olmalısınız. Koşu sırasında hem konfor seviyesini zirveye çıkarmak hem de sakatlık riskini en aza indirmek iyi bir koşu ayakkabısına sahip olmaktan geçiyor. Koşu performansınızı yeni bir koşu ayakkabısıyla en üst düzeye taşımak istiyorsanız, Under Armour’un yeni taban yastıklama teknolojisiyle tasarladığı ayakkabı modelleri sizin için ideal bir tercih olacak.

 

Tasarladığı her ürünüyle spor tutkunlarının performanslarını maksimuma ulaştırmasını sağlayan Under Armour bu kez yenilikçi teknojilerini üst düzey bir koşu ayakkabısında sergiliyor. Fark yaratan yeni koşu ayakkabısı modeli UA HOVR, yastıklama teknolojisi sayesinde maksimum enerji dönüşü sağlıyor. Darbe emilimi özelliğine sahip tabanıyla koşu sırasında konforunuzun ve performansınızın en üst seviyeye çıkmasını garantiliyor.

Performansın ve teknolojinin zirve noktası olan bu ayakkabı, HOVR adı verilen taban yastıklama teknolojisi ile size adeta yer çekimsiz bir ortamdaymışsınız hissini yaşatacak. Peki HOVR teknolojisini bu kadar farklı kılan özellikleri arasında neler var? HOVR, sahip olduğu enerji ağı sayesinde orta tabanın şekli koruyor, böylece güçlü bir enerji dönüşü sağlıyor. Koşudayken yorgunluk hissini en aza indirmek içinse darbe emilim özelliği devreye giriyor. Böylece HOVR, dayanıklılık, yastıklama ve enerji dönüşümünün mükemmel uyumunu yansıtıyor.

Under Armour, HOVR taban teknolojisine sahip iki farklı model tasarladı. Phantom ve Sonic adlı bu iki model ile yerçekimine meydan okumaya ve yepyeni bir koşu deneyimiyle tanışmaya hazırsanız, Under Armour mağazalarını veya web sitesini ziyaret etmeyi unutmayın.


Önerilen yazılar