MAKALE

Ayrıcalıklı Yolculuğun Tadı İGA PASS ile Çıkar!...

Ayrıcalıklı Yolculuğun Tadı İGA PASS ile Çıkar!

İstanbul Havalimanı’nın ayrıcaklı dünyasını özel üyelik programı İGA PASS’la keşfedin.

Türkiye’yi havacılık sektöründe zirveye taşıyacak olan İstanbul Havalimanı, yolcu deneyimini de bir üst noktaya çıkarmaya hazırlanıyor. İGA’nın hayata geçirdiği ‘İGA PASS’ adlı üyelik programı İstanbul Havalimanı’nda yolculara ayrıcalıklı, konforlu ve keyifli bir seyahat deneyimi sağlıyor.

İGA PASS üyelik programı, çocuklu aileler, iş insanları ve tatile çıkan yolcular gibi her grubu düşünerek dört farklı hizmet sunuyor.

Her detayın düşünüldüğü bir alan: İGA Lounge

Sınırları zorlayan ve maksimum kalitede konforu temsil eden İGA PASS programı, 4 bin 420 metrekare büyüklüğündeki İGA Lounge ile 24 saat boyunca hizmet verecek.

İGA Lounge’u iş amaçlı kullanan misafirler işleriyle ilgili tüm detayları buradan yönetebilecek. Ebeveynler Lounge alanında uçuşu beklerken çocukları da oyun oynayabilecek ve çizgi film izleyebilecek.

Yolcular, İGA Lounge alanında bulunan ekranlardan ön sipariş verip ardından ekranda belirtilen en yakın Duty Free alanına giderek siparişi verdikleri ürünü satın alınabilecek. Bilardo, oyun alanı, kafe gibi detayların, duş alanlarının olduğu İGA Lounge’da bir de, televizyon, özel televizyon koltuğu ve özel sinemaların bulunduğu alan yer alıyor. İGA Lounge’un bütün bu kapsamlı hizmetleri sayesinde yolcular havalimanına adım atar atmaz stresi arkada bırakabilecek.

Geç kalmak yok, Buggy ile uçak kapısına hızlı erişim ve hızlı geçiş sistemi var

İGA, yolcuların kendilerine daha fazla vakit ayırması adına hızlı geçiş sistemini de başlatıyor. Toplam 12 adet hızlı geçiş noktasının bulunduğu İstanbul Havalimanı’nda İGA PASS’in Fast Track (Hızlı Geçiş) hizmetinden yararlananlar, her zaman en önde yer alacak. Ayrıca İGA PASS hizmetleri arasında bulunan Buggy (Mini golf arabası) pasaport kontrolünden sonra hazır bekleyecek ve yolcuları biniş kapısına kadar götürecek.

İstanbul Havalimanı’ndan ayrıcalıklı bir hizmet daha: kişiye özel hizmet veren asistan

Yolcular, Meet & Greet hizmeti ile havalimanı kapısından uçağa kadar asistan eşliğinde hizmet alabilecek. Bu hizmet ile İGA PASS kullanıcıları, özel asistan tarafından karşılanma, Fast & Track ve öncelikli check-in sisteminden yararlanma, İGA Lounge kullanımı ve Buggy hizmeti gibi çeşitli ayrıcalıklardan faydalanabilecek. Meet & Greet’in ek hizmetlerinde VIP apron transferi, çiçek ile karşılama, havalimanı şehir transferi ve havalimanlarında ilk olacak alışveriş danışmanlığı da yer alıyor.

Üyelikler, yolcuların profilleri düşünülerek İGA PASS Plus, İGA PASS Extra ve İGA PASS Premium olmak üzere 3 farklı segmentte kategorilendirildi. İGA PASS, tamamen dijital bir uygulama olarak tasarlanırken, yıllık üyelikleri satın almak için İstanbul Airport uygulamasını (Google Play ve App Store) indirmeniz yeterli olacak.

 

 


Önerilen yazılar