MAKALE

Banyonuzun Havasını Değiştirecek 4 Minimalist Fiki...

Banyonuzun Havasını Değiştirecek 4 Minimalist Fikir

Banyolara modern ve minimal bir hava getiren dekorasyon trendini siz de yakalayın!

Banyonuzun dekorasyonunda değişiklik mi yapmak istiyorsunuz? Minimalizm trendinden ilham alarak banyonuza estetik dokunuşlu minimal görünümler, dingin ve dinlendirici bir atmosfer ya da mermerin klasik asaletini katabilirsiniz.

Minimal banyo dekorasyonlarınıza NG Kütahya Seramik ürünleri #ÇokYakışır!

Spa Havası

Banyonuzda Spa merkezlerinin dinlendirici havasını yakalayabilirsiniz. Bunun için ana kural ahşap ve taş gibi doğal malzemelerden faydalanmak. Renk seçimindeyse doğal tonlarla beyazı bir arada kullanabilirsiniz. NG Kütahya  Seramik Terra-Stone, hem renk yelpazesi hem de doğal taş dokusuyla mükemmel bir seçim.

Spa merkezlerinin rahatlığı ve huzurunu kendi banyonuzda yaşamanızı amaçlayan zarif tasarımlı NG Kütahya Seramik Albatros serisi, doğallıktan vazgeçmeyenlere tasarımda serbestliği sunuyor. Ayrıca birkaç canlı bitkiyle banyonuzu doğaya daha da yakınlaştırabilirsiniz.

Karizmatik Siyah

Siyah renk de artık minimal banyo dekorasyonu dendiğinde sık sık akla gelen bir renk. Banyonuzun siyah dekorasyon temasını farklı detaylarla renklendirerek siyahın baskınlığını dengeleyebilirsiniz. Banyonuzu evin en karakter sahibi alanına dönüştürmek için NG Kütahya Seramik’in beyaz yüzeyinde dans eden siyah çizgileriyle mermer şıklığını mekanlara taşıyan Alavya serisini kullanabilirsiniz.

Desen Seçimi

Minimalist dekorasyonda da desenlere yer var! Sadece onları dengeleyerek kullanmanız gerekiyor. Örneğin tek bir duvara uygulamak gibi… Klasik ve zamansız bir materyal olan mermer, hem modern hem de geleneksel dekorasyonlara çok yakışıyor. NG Kütahya Seramik’in şık ve estetik çizgisi ile yaşam alanlarına farklı bir boyut kazandıran Fusion serisi, mermer desenleriyle büyülüyor. Daha modern bir tarz içinse beyaz ve gri tonlarında, geometrik desenlere yer verebilirsiniz. NG Kütahya Seramik’in gri-beyaz çizgili desenli Tangram serisi ile banyonuza çarpıcı bir hava katabilirsiniz.

Duvarlarınız Boş Kalmasın

Banyo dekorasyonunuza son dokunuşu ilginç formlu aynalarla yapabilirsiniz. Özellikle dairesel şekilli aynalar bu yıl çok moda .Banyo duvarını bir tablo ile süslemek de bir başka şık seçenek. Banyonuzun dekorasyonuna uygun olacak şekilde minimal ya da modern bir sanat eserini tercih edebilirsiniz.

Minimal banyo dekorasyonlarınıza NG Kütahya Seramik ürünleri #ÇokYakışır! Siz nasıl bir banyo istediğinizi seçin yeter, tercihiniz ve zevkiniz hangisi olursa olsun, NG Kütahya Seramik banyonuza #ÇokYakışır!


Önerilen yazılar