Bir Süper Yattan Fazlası: Time

Time’ı tanıyınca daha önce gördüğünüz tüm yatları unutacaksınız. Çünkü kendisi tamamen farklı bir bakış açısıyla üretilmiş.

İngiliz tasarım markası Henry Ward Design, ancak bilim kurgu filmlerinde rastlayabileceğiniz türde bir yat tasarladı. Örnek vermek gerekirse, bu süper yatın cam duvarlı yüzme havuzu, bir anda parti mekanına dönüşebiliyor.

Time’ın deniz seviyesinden yaklaşık 15 metre yükseklikte bulunan kulesi ve tırmanma duvarı ile yedi kata yayılan güvertesi, size denizin ortasında bambaşka bir deneyim yaşatmayı vaat ediyor.
66 metre uzunluğundaki Time, bir anda dostlarınızla mükemmel vakit geçirebileceğiniz dev bir beach club’a dönüşebiliyor. Üstelik aklınıza gelebilecek tüm detaylarıyla birlikte; sauna, jakuzi, masaj, spor salonu, master suit ve üç VIP kabin…

Time’da göze çarpan bir diğer özellik ise, 18 metrelik mavna. Bu mavna, gerektiğinde bir helikopter pistine, dilerseniz de bir restorana dönüşebiliyor. Ayrıca bu süper etkileyici tekne, ikiz Azimut 3000 kJ motorları ile saatte 15 knot hız üretebiliyor. Sonuç olarak bir deniz tutkunuysanız ve okyanuslara açılmak sizin için bir yaşam biçimiyse, Time gerçekten de hayal gücünün sınırlarını zorlayan mükemmel bir yat tasarımı.


Önerilen yazılar