MAKALE

Breitling Superocean Heritage’ın Yepyeni Kasasıyla...

Breitling Superocean Heritage’ın Yepyeni Kasasıyla Okyanus Genişliyor!

Breitling’in ikonik Superocean Heritage ailesi 44mm’lik kasayla genişliyor.

Breitling tarafından ilk kez 1957’de profesyonel dalgıçlara yönelik üretilen Superocean ailesi zamanla amatör dalgıçların ve adrenalin meraklılarının da ilgi odağı oldu. Geçtiğimiz yıl serinin 60. yıldönümünü kutlayan marka, bu yıl ise 44mm’lik yepyeni bir kasayla karşımıza çıkıyor.

Şüphesiz ailenin amiral gemisi olan Superocean Héritage II B01 Chronograph 44, Breitling in-house üretimi kalibre 01 ile donatılmasının yanı sıra, COSC sertifikalı ve çelik kasa ile sunuluyor. Mavi, siyah ve gümüş kadran seçenekleri bulunan Superocean Héritage II B01 Chronograph 44, çelik bilezik, siyah ve mavi kauçuk kayış seçenekleri ile hem sportif hem de yarı klasik bir görünümle her tarza rahatlıkla uyum sağlıyor.

Serinin bir diğer gösterişli modeli Superocean Héritage II Chronograph 44’e ise
Kalibre 13 hayat veriyor. Aynı şekilde COSC sertifikalı olan saatin kronograf göstergeleri 6, 9, 12 pozisyonunda yerleştirilirken, tarih göstergesi saat 3 konumunda yer alıyor. Superocean Héritage’in bu modelinde çelik ve kırmızı altın- çelik kombinasyonu ile iki farklı kasa materyali seçeneği bulunurken, bu kasalar çelik bilezik ya da kauçuk kayışla kombinlenebiliyor.

Superocean Heritage ailesinin son modeli Breitling Superocean Héritage II B20 Automatic 44 olarak karşımıza çıkıyor. Bu modelin de, çelik ve altın-çelik olmak üzere iki kasa seçeneği bulunurken, kadranda ise mavi ve siyah olmak üzere 2 ayrı renk seçeneği dikkat çekiyor. Diğer Superocean modellerinde olduğu gibi kauçuk ve çelik bilezik ile kombinlenebilen bu şık modelin aynı zamanda 70 saatlik güç rezervi de bulunuyor.

Breitling koleksiyonlarını yakından keşfetmek için Quadran Boutique İstinyePark’a davetlisiniz.


Önerilen yazılar