MAKALE

Çocuklar İçin En İyi Teknolojik Oyuncaklar

Çocuklar İçin En İyi Teknolojik Oyuncaklar

Teknolojinin çocuklara faydalı olan kısmını benimseyen anne-babalar için şahane teknolojik oyuncaklar var. Önerilerimiz sizi bekliyor…

Peluş oyuncaklar ya da trenler, arabalar biraz demode oldu. Çocuklar, artık çok farklı oyun ve oyuncak anlayışına sahipler. Bu nedenle teknolojinin içine doğan yeni nesil çocuklar için oyuncak seçmek, tüm anne-babalar açısından önem taşıyor

Bu oyuncaklardan hangisini satın alacağınıza karar verirken dikkat etmeniz gereken en önemli kriterlerden biri de seçtiğiniz ürünün eğitici olması. Örneğin yürümeye yeni başlayan çocuklar için geliştirilmiş akıllı tahtalar gibi. Bu masa, çocukların harfleri, sayıları ve şekilleri öğrenebilmesini sağlayan dijital bir tahtaya sahip. Ayrıca çocuğunuzun isterse kelime oyunları oynayabileceği bir sistemi de bulunuyor.

Eğer “Star Wars” seven bir çocuğunuz varsa, muhtemelen Smart R2-D2 onun için mükemmel bir seçim olacaktır. Programlanabilir ve etkileşimli bir robot olan bu oyuncak, telefonunuza indirdiğiniz bir uygulama ile çalışıyor. Bazı durumlarda bir öğretici rolünü de üstlenebiliyor.

Çağın vazgeçilmezi selfie’yi karaoke ile birleştiren bir diğer oyuncak ise Moose Toys’ Selfie Mic. Bu oyuncakla, çocuğunuz şarkı söylerken aynı zamanda arkadaşlarıyla selfie çekilebiliyor. Kısacası önerilerimize kulak verin ve eğer teknolojik bir oyuncak almak istiyorsanız, onun mutlaka çocuğunuzu eğitecek veya eğlendirecek bir şey olmasına özen gösterin.

Moose Toys

Moose Toys

Akıllı Tahta

Akıllı Tahta

Akıllı Tahta

Akıllı Tahta

Smart R2-D2

Smart R2-D2


Önerilen yazılar