MAKALE

Dekorasyonda Yükselen Trend: Suluboya Desenli Duva...

Dekorasyonda Yükselen Trend: Suluboya Desenli Duvarlar

Oldukça havalı, zarif ve sanatsal görünümlü, her baktığınızda içinizi açma garantili bir dekorasyon trendi ile tanıştıralım sizi.

Evinizin duvarları da sizin kadar minimalizmden sıkıldı mı? Öyleyse o bembeyaz duvarlara artık biraz renk getirme vakti. Ancak bir renk seçip, duvarlarınızın rengini tamamen değiştirmekten bahsetmiyoruz. Sulu boyanın o masalsı güzelliğini evinizin baş köşesine getirmenizi öneriyoruz! Üstelik sulu boya desenlerinin duvarlara yansıdığı bu yepyeni trend ile evinizin havasını tamamen değiştirmeniz mümkün!

Sulu boya desenli duvarlar şu sıralar o kadar revaçta ki, sulu boya desenlerini taşıyan duvar kağıtları bile üretiliyor. Bu duvar kağıtlarını kullanarak kolayca suluboya etkisini evinize getirebileceğiniz gibi, kendiniz de boya, fırça ve sünger kullanarak bu etkiyi kolayca yakalayabilirsiniz. İsterseniz minimalizmden çok da kopmayan soyut dokunuşları tercih edebilir ya da pastel tonların hüküm sürdüğü çiçek desenlerini evinize getirebilirsiniz. Kaktüslerin, yaprakların hüküm sürdüğü yeşil tonlar ise evinize canlı bir hava katabilir.

Eğer siz de bu akıma kapılıp, evinizi yeni baştan yaratmak isterseniz, suluboya etkisiyle harikalar yaratmış tasarımcıların duvarlarına mutlaka bir göz atın!


Önerilen yazılar