Düğün Gününün Gizli Silahı

Düğün günü kusursuz görünüm için artık gelin adaylarının gizli silahı bakımlı ve stil sahibi tırnaklar…

Her gelin adayı düğün günü kusursuz görünmek ister. Gelinlikten saç ve makyaja, mekandan ikrama kadar her şeyin baştan sona mükemmel olmasını arzu eder. Bugünlerde gelinliğin en önemli tamamlayıcısı olan ve gizli bir detay gibi görünen bakımlı ve stil sahibi tırnaklar ise gelinlerin düğün hazırlıkları öncesi yapılacaklar listelerinde ilk sıralarda yer almaya başladı. Üstelik günümüzde yaratıcı tırnak tasarımları için ilham alınabilecek çok sayıda alternatif bulunuyor.

Gelin adaylarının düğün günleri için tırnak seçerken en fazla ilham aldıkları konseptlerin başında ise düğün pastası ve gelin çiçeği geliyor. Siz de gelin çiçeğinize, evlilik yüzüğünüze ya da pastanıza uygun tırnaklar yaptırabilir; 3 boyutlu çiçeklerle bezenmiş tırnaklarla fark yaratabilir ya da renkli çiçek desenlerİ ile zevkinizi ortaya koyabilirsiniz. Eğer evlilik yüzüğünüzde çok gösterişli taşlar yoksa, gösterişli taşlardan oluşan bir tırnak tasarımı da tercih edebilirsiniz.

Bu yıl tırnaklarda trend renkler arasında ise gülkurusu, metalik altın ve gümüş ön plana çıkıyor. Eğer farklı ve biraz daha sıra dışı görünmek isterseniz, klasik frenchin taşlarla süslenmiş versiyonlarını, metalik ve asimetrik frenchleri tercih edebilirsiniz.


Önerilen yazılar