MAKALE

En Değerli Yeni Yıl Hediyeleri Hemington’da...

En Değerli Yeni Yıl Hediyeleri Hemington’da

Yıllar boyunca canlılığını kaybetmeyen saf kaşmir ve yün kazaklar, şıklığı rahatlıkla birleştiren gömlekler ve özel dokuya sahip aksesuarlardan oluşan koleksiyon Hemington’da…

Birbirinden özel hediye alternatiflerini %30 indirim fırsatı ile sunan Hemington her yeni yılda olduğu gibi bu yılda da anınızı değerli kılıyor.

Yeni yılda kendinizi ve sevdiklerinizi Hemington kış koleksiyonunda yer alan birbirinden özel hediye alternatifleriyle mutlu edebilirsiniz. Hemington ile yeni yılda kaşmirin olağanüstü hissini sevdiklerinize yaşatabilirsiniz. Himalayalar’ın en yüksek noktalarında, farklı bir iklimde yaşayan özel kaşmir keçilerinden elde edilen yünlerle örülen Hemington saf kaşmir kazak koleksiyonu, doğallığı, canlılığı, yumuşaklığı ve dokusuyla yeni yılda, özel anlarınızda şıklığınızı tamamlıyor. Sıcak hissetmenin en şık halini sunan Hemington alpaka yünü kazaklar en soğuk kış günlerinde dahi şık bir görünüm sunuyor. Extra Fine Merino yünü triko kazaklar, doğal ve nefes alan yapısı ile özgürlüğüne düşkün erkeklere kolay hareket edebilme konforu sağlıyor. Tarih boyunca asaletin simgesi olmuş, estetik çizgilerin ve olağanüstü rahatlığın peşindeki erkeklerin seçimi ipek yün triko kazaklar nefes alan yapısı, pürüzsüz yüzeyi ve yumuşacık tuşesi ile her mevsim giyilebiliyor ve zevk sahibi görünümüne önem veren erkeklerin yaşamında vazgeçilmez oluyor. Birinci sınıf doğal pamuk ipliklerle örülen, modern kesimleri ve estetik ayrıntılara sahip renk ve desen çeşitleriyle Hemington gömlekleri; kaliteli zevk anlayışınızı yansıtırken en güzel yeni yıl hediyesini vermek isteyenlere hitap ediyor.

İçinizi Isıtan Atkı ve Bereler

Yeni yılda, Hemington saf kaşmir, alpaka yünü atkı ve bere hediye ederek, stil sahibi erkekleri sıcacık bir kış modasıyla buluşturabilirsiniz. Özel dokusuyla kış günlerine renk katacak atkı ve bereler sımsıcak bir kış yaşatıyor. Yumuşacık dokusu ile konforlu bir kullanım sunan atkı ve berelerde kış trendine uyan renkler ön plana çıkıyor.

Şıklığı Tamamlayan Mendil ve Kravatlar

Her sezon büyük beğeni kazanan Hemington aksesuarları özel hayatta ve iş hayatında görünümüne zarif ve hoş görünen detaylar katmak isteyenler için de yeni yıl hediyesi alternatifi olarak dikkat çekiyor. Sezonun trendi, saf ipek ve Extra Fine Merino yününden üretilen triko örgü mendil ve kravatlar günün her anında smart casual bir şıklık sunuyor.


Önerilen yazılar