Evinizi Sanat Eserleriyle Dekore Edin

Sıradan kumaşları ve duvar kağıtlarını unutun. St. Jude’s’un sanatçıların elinden çıkmış tüm tasarımları evinizin havasını anında değiştirecek.

Yapacağınız minik dokunuşlarla evinizin dekorasyonuna bir anda bambaşka bir karakter katabileceğinizi biliyorsunuz. Duvar kağıdını ya da perdeleri değiştirmek, koltukların döşemesini yenilemek ya da hatta birkaç yeni yastıkla tarz yaratmak hiç de zor değil. Eğer sizin de aklınıza yeni yılda evinize yeni bir hava katmak varsa bunu, işin içine sanatı da katarak yapabilirsiniz!

Eğer düşündüğünüz bir tablo ya da heykel gibi sanat eseri edinmekse bundan bahsetmiyoruz. İngiliz kumaş ve duvar kağıdı üreticisi St Jude’s, sanatçılarla işbirliği yaptığı koleksiyonunda başka yerde benzerine rastlamayacağınız desenlerin baskılarını evinize getiriyor. Eklektik bir sanatçı yelpazesine sahip St. Jude’s’ta döşemelik kumaşlar, yastık kılıfları, duvar kağıtları ve lambalar bulabilirsiniz. Üstelik güzel sanatları dekorasyonla birleştirerek evlere bambaşka dokunuşlar getiren bu ürünler, internet üzerinden satın alınabiliyor ve dünyanın her yerine gönderiliyor.

İki yıl üst üste Elle Decoration Tasarım Ödülü’nü kazanan, St. Jude’s’da ister modern çizgilere sahip, ister geleneksele farklı bir yorum katan desenlerle tasarlanmış baskılar sizi bekliyor!


Önerilen yazılar