MAKALE

Fenne Laboratories’ten ‘Akıllı Mineral Teknolojisi...

Fenne Laboratories’ten ‘Akıllı Mineral Teknolojisi’

Akıllı mineral teknolojisi; en saf, doğal ve en etkin mineral moleküllerini elde etmek için matematiksel modelleme ve yapay zeka tekniklerinin yüksek teknoloji ile kullanıldığı patentli üretim tekniğidir.

Fenne Laboratories bu teknoloji ile minerallerin vücudumuz için en etkin ve biyouyumluluk açısından en efektif formlarını elde etmektedir.

Fenne Laboratories’in iyonize mineral formları ile bedeni hücresel bazda besleyerek vücudun farklı ihtiyaçlarına cevap veren 6 farklı ürünü bulunuyor: ProteoVita, ProteoVita Kids, Refencer, Activent, Inovatiss, Romart.

Güçlü bağışıklık için Proteo-Vita

Fenne Proteo Vita, yetişkin bağışıklık sistemini destekleyen bir gıda takviyesidir. Hücresel elementleri dengeleyen mikro mineraller ile bedenin sağlıklı halde kalmasına destek veriyor ve bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunuyor.

Bunun yanı sıra bağışıklık sisteminin virüs, bakteri, çevresel toksin gibi faktörlere karşı güçlü yanıt vermesine ve bedenin gün içerisinde ihtiyaç duyduğu enerjiyi efektif şekilde karşılamasına yardımcı oluyor.

“Proteo Vita Kids” ise 4 ila 10 yaş arası çocuklarımız için üretilen, çocukların bağışıklığını destekleyen ve bağışıklık yanıtlarının efektif çalışmasına katkı sağlayan bir gıda takviyesidir.

Fenne’den Akıllı Mineral Kompleksleri

Doğru mikro mineral kombinasyonu ve içeriğiyle pek çok konuda sağlığımızı desteklemeye yardımcı olan, İsviçre’de geliştirilen Fenne Laboratories ürünlerini yalnızca eczanelerde bulabilirsiniz.


Önerilen yazılar