Gelinliklerde Cüretkar Tasarımlar

Evlilik arefesindeki gelinlere sesleniyoruz! Hayatınızın en özel gününü hangi gelinlikle karşılayacağınıza karar verdiniz mi? Cevabınız hayır ise yardıma geldik. Cevabınız evet ise, kafanızı karıştırabiliriz!

Aylar öncesinden başlayan düğün hazırlıklarının en zevkli kısmı gelinlik seçimi. Ancak aynı zamanda oldukça fazla zaman isteyen, uzun bir süreç kendisi. Bu nedenle nasıl bir şey istediğinize ne kadar erken karar verirseniz o kadar iyi. Ancak şöyle de bir gerçek var; verdiğiniz karar belki de düğün haftasına kadar değişmeyi sürdürebilir. İşte sizi sürprizlerle dolu bu sürece hazırlamak üzere bu yılın öne çıkan gelinlik trendlerine göz attık. Bakalım geçtiğimiz senenin en gözde seçimleri olan fırfırların ve çiçeklerin yerini bu sene neler almış!

Kurdele Detayı

Gelinliklerde görmeye alışık olduğumuz kurdeleler, bu yıl bir adım daha öne çıkıyor. Sadece gelinliğin arkasında yer alan ufak bir detay olmaktan çıkıp, gelinliği tanımlayan en önemli parça olarak, yeni formlar ve büyük boyutlarla karşımızdalar.

Yüksek Yakalar

Gelinliklere vintage görünümü veren yüksek yakalar, bu senenin yükselen trendlerinden bir diğeri. Özellikle danteller ve tüllerle tamamlanan bu modeller, gelinlere oldukça zarif bir görünüm kazandırıyor.

Pantolon Farkı

Alıştığımız gelinlik konseptinin dışına çıkmamızı sağlayan tasarımlar, bu sene de bol bol mevcut. Elie Saab, Lela Rose gibi önemli modacıların ön plana çıkardığı pantolonlu modeller, sıra dışı görünmek isteyen gelinlerin bu seneki öncelikli tercihi olacak.

Derin Dekolte

Geçen senenin en cesur gelinlik trendi transparan modellerdi. Bu sene ise mümkün olduğu kadar derinlere inen dekolteler cesur gelinleri bekliyor. İstediğiniz kadar abartabilirsiniz!

Sade Şıklık

Gelinliklerin sade olmasına pek de alışkın olduğumuz söylenemez. Tasarımcılar ise bu anlayışı değiştirmek üzere kolları sıvamış durumdalar. Her türlü süslemeden uzak ama yine de şık ve zarif modeller, sadelikten yana olan gelinler için birebir.


Önerilen yazılar