Hem Elektrikli Hem Havalı

Boosted Boards’un yeni nesil kaykayları şehir içi ulaşıma hız, eğlence ve konfor katmak için tasarlandı.

Elektrikli otomobil ve bisikletleri görmeye alışkınız ancak elektrikli bir kaykay sıkça karşımıza çıkan bir ulaşım aracı değil. Genelde kullanması biraz beceri biraz da deneyim isteyen kaykaylar, yeni nesil bir tasarım süzgecinden geçirilerek, ileri teknoloji ve malzemelerle donatıldı ve böylelikle başlangıç seviyesinden usta kaykaycılara dek herkese hitap eden Boosted markası doğdu.

Kaliforniyalı üç arkadaşın Kickstarter projesi olarak 2012’de başlayan macera Boosted’ın ilk elektrikli kaykayını üretebilmesini sağladı. Ardından modellerini çeşitlendiren ve geliştiren üçlü, bugün her biri farklı özelliklere sahip altı modelini tüketicilerin beğenisine sunuyor. Boosted, şehirleri daha küçük, kampüsleri daha erişilebilir ve yolculukları daha keyifli kılmayı amaçlayarak üretiyor kaykaylarını. Size rakipsiz bir güç ve kontrol sağlayarak, gündelik hayatın ulaşım zorluklarını neşeli bir yolculuk ile değiştiriyor. Uzaktan kumandayla idare edilen Boosted kaykaylarını kullanmayı öğrenmek ise söylenenlere göre epey basit, sezgisel ve çok eğlenceli!

Boosted Mini modelleri, 75 santimetrelik boylarıyla hem kompakt hem de diğer Boosted’ların peformansından neredeyse aşağı kalmıyor. Saate 29 km hız yapabilen, güç ve çevikliğin buluşma noktası, aynı zamanda 749 USD’den başlayan fiyatıyla da öne çıkıyor.

Stealth modeli ise markanın en yüksek performansa sahip modeli olmasıyla dikkat çekiyor. Saatte neredeyse 40 km hız yapabilen, titreşim emici yapıdaki gövdesi ile daha konforlu bir sürüş olanağı sunan bu model, elektrikli kaykay teknolojisinin zirve noktası olarak görülüyor.


Önerilen yazılar