Her Mevsim Fit Kalın

Fit olmak, hem sağlığımız hem de görünüşümüz için sadece yazın değil her mevsim çok önemli!

Deniz, kum, güneş, partiler, eğlenceler derken yaz aylarında ayrı bir heyecan yaşarız. Kimimiz bu koşturmacaya önceden hazırlanır, kimimiz son günlere bırakırız. Sanırım bu süreçte her dönem ve her mevsim fit kalmamızın sağlığımız için önemini unutuyoruz.

Aldığımız kiloları kışın bol giysilerle kamufle etmemiz daha kolay oluyor ama yaz yaklaşırken kıyafetlerin de hafiflemesiyle hepimiz panik olmaya başlıyoruz. Ancak benim bu konudaki tavsiyem fazla kilolarımızdan, yaz yaklaşmadan, kışın başlarında planlayarak sağlıklı ve kalıcı bir şekilde kurtulmamız.

Yaz geliyor diye verilen hızlı kiloların kış geldiğinde daha hızlı bir şekilde geri alındığına birçoğumuz şahit olmuştur. Bunun sebeplerinden biri soğuk havalarda vücudumuzun daha fazla enerjiye ihtiyaç duymasıdır. İştahımızın açılması bizi kalorili yiyeceklere yöneltir ve psikolojik olarak “Kilo alsam da sonra veririm” düşüncesiyle kendimizi bu girdabın içinde buluruz. Zamanla bölgesel yağlanmalar ve vücudumuzun şeklinde bozukluklar oluşur. Ne kadar spor yapıp diyetle kilo versek de bu bölgesel yağlanmalardan kurtulmamız kolay değildir.

Yaz ya da kış ayrımı yapmadan vücudumuzdaki fazlalıklardan kurtularak her dönem fit ve sağlıklı kalabiliriz. Ameliyatsız Lazer Lipoliz yöntemi ile bölgesel yağlarımızdan yüksek oranda kurtulabilmemiz mümkün. Spor ve diyetle kurtulamadığınız yağlardan ve sarkmalardan bu yöntemle yüksek oranda kurtulabilirsiniz. Ameliyatsız Lazer Lipoliz Ultrawave cihazı, içindeki Radyofrekans Lipolazer ve Ultrasound sistemi sayesinde bölgesel yağlarınızı yüzde 40 oranında azaltır ve vücudunuzu şekillendirir.

Yazar: Fatma Süha

IG: @fatmasuha.beauty


Önerilen yazılar