MAKALE

Latin Sıcaklığı Kış Soğuğuna Karşı

Latin Sıcaklığı Kış Soğuğuna Karşı

Bu elbiseler kışın kasvetini renkli desenleriyle aydınlatarak sıcacık latin rüzgarları estiriyor.

Kış mevsiminin koyu renkli bulutları ve kasvetli gökyüzü Latin Amerika’nın tropik desenleriyle renkleniyor çünkü H&M en yeni moda ortaklığını, Michelle Obama, Beyoncé ve Lady Gaga gibi birçok ünlü ismin de favorisi olan Kolombiyalı modacı Johanna Ortiz ile yaptı.

Koleksiyonun tamamı önümüzdeki yıl Mart’ta satışa çıkacak olsa da, bir ön gösterim niteliğinde seçili mağazalarda satışa sunulan dört elbise modeli, bize bu iş birliğinden neler beklememiz gerektiğini belli ediyor. Ortiz, parıldayan bir renk paleti, egzotik çiçek desenleri ve feminen silüetlerle eş anlamlı stilini H&M için tasarladığı elbiselerde de eksiksizce göstermiş.

Hem gece hem de gündüz rahatça giyilebilecek bu elbiseler Ortiz’in arşivinden dört farklı deseni sergiliyor: “Vahşi Güller”, “Orkide Cenneti”, “Kakadu” ve “Gelincikler”. Elbiselerin renkleri ise yoğun sarılardan, toz pembelere, mercan tonlu kahverengilerden derin yeşillere uzanıyor. Tünik, anvelop, mini ve maksi stillerine sahip olan elbislerin ortak yönü Ortiz’in flörtöz ve feminen enerjisini yanıstmaları.

Yazın hasır çantalar, düz sandeletler ve su dalgalı saçlarla tamamlanabilecek bu elbiseleri kış stilinizde maksi kabanlar ve asker postallarıyla deneyebilir, kış mevsiminin bulutlarını canlı renklerle, sıcak salsa ritimlerinden ilham alan hareketli fırfır detaylarıyla dağıtabilirsiniz.


Önerilen yazılar