MAKALE

Louboutin Yeni Yıla Hazır!

Louboutin Yeni Yıla Hazır!

Yılbaşının ışıltısı ve olmazsa olmaz kırmızısı, Christian Louboutin’in sınırlı sayıda ürettiği oje ve rujlarında buluştu. İster kendinize ister sevdiğinize özel bir hediye…

Yılbaşı heyecanı sokakları, vitrinleri, evleri ve elbette alışveriş listelerini sarmaya başladı. Yılbaşı gecesi ne giyeceğiz, yılbaşı makyajımızı hangi renklerle yapacağız ve kime ne hediye alacağız düşünceleri beynimizi soru işaretlerleriyle dolduruyor. İmzası kırmızı tabanlı stilettolar olan Christian Louboutin ise bu sorulardan ikisine cevap verecek bir makyaj serisi ile karşımızda.

Bir oje ve iki rujdan oluşan Metalissime Koleksiyonu, hem yılbaşının hem de Louboutin’in simge rengi kırmızı ile altın rengini birleştiren özel tasarımlı ambalajlara sahip. Kremsi bir yapıya sahip Rouge Louboutin Metalissime Silky Satin Lip Colour dudaklarınızı dolgunlaştırırken, Rouge Louboutin Metalissime Loubilaque Lip Lacquer içerdiği özel pigmentlerle onlara kırmızının metalik bir dokunuşunu katıyor. Serideki oje ise tırnaklarınıza parlak ve yoğun bir kırmızı renk veriyor.

Louboutin’in klasik Rouge Louboutin serisine yılbaşı havasını katan bu ışıltılı koleksiyon yılbaşı makyajınızın ve gelecek yılın vazgeçilmezlerinden olacak.


Önerilen yazılar