MAKALE

Melekler Baştan Çıkarmaya Devam Ediyor

Melekler Baştan Çıkarmaya Devam Ediyor

Victoria’s Secret, sonbahar koleksiyonundaki baş döndürücü ve iddialı modelleriyle yine bildiğini okuyor.

İç giyim dendiğinde akla ilk gelen markalardan olan, düzenlediği defileleriyle moda ile eğlence dünyasını buluşturan ve her yıl kendinden söz ettirmeyi başaran Victoria’s Secret sonbahar koleksiyonlarını tanıtmaya başladı.

Kendini her an seksi hissetmek isteyen, cesur ve iddialı kadınların vazgeçilmezi olan marka, en baştan çıkarıcı iç çamaşırı koleksiyonlarından olan Very Sexy’nin yeni renk ve modelleriyle göz kamaştırdı. Koleksiyonda zarif danteller, kesik detaylar ve bağcıklarla tamamlandı. Çapraz tasarım ayrıntılarına sahip parçalar ise koleksiyonun en göz alıcı modellerinden oldu. Ayrıca sadece iç çamaşırı olarak değil, kıyafetlerle kombinlenip dış giyim olarak da kullanılabilen çarpıcı büstiyer modelleri, kıyafetlerini cesurca tamamlamak isteyen tüm kadınların favorisi olacak, dikkat çekici parçalar şekilde tasarlandı.

Ne göz kamaştırıcılığından ne de rahatlığından ödün vermek isteyen kadınlara özel koleksiyon Body by Victoria da yeni sezonun keskin ve çarpıcı renkleriyle karşımıza çıktı.

Yokmuş hissi yaratacak kadar rahat olan modelleriyle, size kendinizi hiç olmadığınız kadar iyi hissettiren koleksiyon, sezona uygun farklı renkleriyle de dikkat çekti. Yumuşak kumaşlar kullanılarak üretilen ve vücut hatlarını saran özel kesimlerle tasarlanan iç giyim koleksiyonu, zengin model alternatifleriyle günlük kullanım için de ideal. Kendini rahat hissetmenin kendine güvenli olmak anlamına geldiğinin ve en seksi kadınların kendilerine en çok güvenenler olduğunun altını çizen koleksiyon da Victoria’s Secret mağazalarının raflarında yerini aldı.

Göz alıcı ve cesur iç giyim modellerine sahip olmak için bu sezon da Victoria’s Secret meleklerini takip etmek iyi bir fikir olacak gibi görünüyor!


Önerilen yazılar