MAKALE

Mistik, Modern ve Lüks Yüzüklerin Efendisi Alice C...

Mistik, Modern ve Lüks Yüzüklerin Efendisi Alice Cicolini

Takı denince aklımızı başımızdan alan tasarımların sahibi Alice Cicolini’nin birbirinden muhteşem yüzüklerine daha yakından bakıyoruz. Gördüğünüz her bir parçanın bu gece rüyalarınızı süsleyeceğinden son derece eminiz!

Mücevher dünyasına hızlı bir şekilde girip, bir anda yükselen yetenekli mi yetenekli Alice Cicolini ile daha önce tanışmadıysanız üzülebilirsiniz. Biz kendisini daha önce çeşitli koleksiyonlarımıza dahil etmiştik ancak Cicolini kesinlikle daha fazlasını hak ediyor. Bu nedenle kendisine tüm ilgimizi veriyor ve her biri birbirinden güzel yüzüklerine odaklanıyoruz. Kısacası; Alice Cicolini fan klübüne hoş geldiniz!

Alice Cicolini her zaman sanatla iç içe yaşamış bir tasarımcı olarak karşımızda. Ancak mücevher dünyasına adım atması 5 yıl Hindistan’da yaşadıktan sonra, 2009’da gerçekleşiyor. İlhamını Meenakari, yani emaye yüzeyleri süsleme sanatından alan tasarımcı, geri döndüğünde bu geleneksel sanatı modern mücevher tasarımları ile bütünleştirmeye karar veriyor. Ortaya doğunun mistik, etnik ve renkli kültürünü yansıtan, modern ve muhteşem takılar çıkıyor.

Alice Cicolini’nin yüzükleri ise kesinlikle ayrı bir ilgiyi hak ediyor. Emaye ve değerli taşların birleşiminden lüks mücevher dünyasının başını döndürecek güzellikte işler ortaya çıkaran tasarımcının bu özel tasarımlı yüzüklerine sahip olabilmek için 1000-2000 Euro civarı bir parayı gözden çıkarmanız gerektiğini belirtelim. Ancak Cicolini’nin her tasarımı bu kadar pahalı değil. Yaklaşık 400 Euro’ya da sahip olabileceğiniz birbirinden güzel yüzükleri var. Sadece yüzüklerine değil, Cicolini’nin elinden çıkan her türlü takıya göz atmak için www.alicecicolini.com adresine mutlaka uğrayın.


Önerilen yazılar