MAKALE

Off-Road’la Lüks Birleşti

Off-Road’la Lüks Birleşti

BMW’nin bugüne kadar ürettiği en büyük ve en lüks SUV modeli olan X7, markanın yeni amiral gemisi olarak aileye katıldı.

BMW Group son dönemde lüks segmente yönelik yaptığı atılımlarla dikkat çekiyor. Markanın bugüne dek ürettiği ve 5 metrenin üzerindeki boyuyla en büyük modeli olan BMW X7 de lüks segmentte yeni bir sayfa açacak gibi görünüyor. Model yüksek malzeme kalitesi, iç mekanında sunduğu etkileyici genişliği, üst sınıf tasarımı ve son teknoloji ürünü ekipman özellikleri ile çok dikkat çekici.

Bir Spor Aktivite Aracı’ndan (SAV) beklenen çevik ve çok yönlü sürüş özellikleri ile sürücü ve yolcularına keyifli bir yolculuk deneyimi sunan araç, bunu ferahlıkla birleştirerek aynı zamanda konfor da sağlamış oluyor. Keskin çizgilere sahip tasarımı ve ön kısmında dikkat çeken büyük ızgarası, otomobilin sıra dışı karakterine vurgu yaparken BMW X7’de görev yapan motorlar da güçleriyle etkiliyor.

Toplam yedi kişilik olan aracın iç mekanında üç sıra koltuk bulunuyor, ancak aracın şaşırtıcı boyutları sayesinde iç mekan ferahlığından hiçbir şey kaybetmiyor. Standart olarak gelen Vernasca deri kaplamaları, dört bölgeli kliması, panoramik cam tavanı ve ortam aydınlatmaları da X7’nin yolcularının konforu için her detayı düşündüğünün kanıtı.

BMW Intelligent Personal Assistant, sürücünün aracın işlevlerini kullanmasına yardımcı olan ileri teknolojili bir dijital asistan. Bu özellik de BMW X7 modellerine standart olarak dahil edilen ayrıcalıklardan.

BMW X7’nin şasi sistemi konfor, çeviklik ve off-road performansını artırmak üzere tasarlanmış. Aracı daha çok off-road yaparken kullanacaklar için de farklı arazilere uygun seçim yapabilecekleri, xSand, xGravel, xRocks ve xSnow olmak üzere dört sürüş modu bulunan opsiyonel bir paket de sunuluyor.

Yeni BMW X7’nin ilerici lükse olan bağlılığı otomobilin her detayında kendini belli ediyor.


Önerilen yazılar