MAKALE

Plajlarda Yükselen Trendler

Plajlarda Yükselen Trendler

Yaz için tatil planları yapmaya başladıysanız, işte sezonun trend mayo ve bikini modelleri…

Güneşin yüzünü yavaş yavaş göstermeye başladığı bugünlerde markalar da yeni sezon bikini ve mayo modellerini tanıtmaya başladı. Görünen o ki bu yaz plajlarda karakterli tasarımlar boy gösterirken, yüksek beller ve danteller de hakimiyetini koruyacak. İşte sıcacık kumsallarda size eşlik edecek yeni bikini ve mayo trendleri

Püsküller Her Yerde

Günlük giyimde yansımalarını gördüğümüz püsküller, bu yaz mayolara ve bikinilere de sıçradı. Püsküllerin getirdiği hareketlilikle çok daha eğlenceli bir tarz yakalayan püsküllü modeller, taşıdıkları Latin esintileri ile plaj partileri için de dört dörtlük.

Beach Riot

Beach Riot

Yeni Trend: Crop Top

Bu yaz farklı renk tonlarıyla plajlarda bol bol karşımıza çıkacak olan Crop Top tasarımlar, özellikle vücut hatları konusunda kendine güvenen kadınların dikkate alması gereken modellerden. Farklı yaka stilleriyle de dikkat çeken bu iddialı tasarımlar, yazın en yenilikçi trendlerinden.

Victoria s Secret

Victoria s Secret

Yüksek Bel

Yüksek bel bikini altları, bu sezonun olmazsa olmaz trendleri arasında. Retro trendin plajlara yansımasıyla doğan bu akım, hem göbek bölgesindeki fazlalıkları saklamak hem de bacaklarını ortaya çıkarmak isteyenler için birebir.

Made By Dawn

Made By Dawn

Tek Parça Mayolar

Son birkaç yıldır plajlarda bol bol karşılaştığımız tek parça mayo modası, bu yaz da farklı desen ve modellerle karşımıza çıkıyor. Modern bir tarz yakalamak istiyorsanız çizgili ve tek renk modelleri; daha şık ve sofistike bir görünüm içinse yanları açık tasarımları, düşük v yaka ya da tek omuzlu mayoları tercih edebilirsiniz.

Çiçek Etkisi

Sezonun moda trendi çiçek desenleri, bu yaz mayo ve bikini modellerinde de etkisini gösteriyor. Rengarenk giyinmekten hoşlananlar, bu yaz cıvıl cıvıl desenlerle vitrinlerde yerini alan mayo ve bikini modelleri arasında seçim yapmakta bir hayli zorlanacak.


Önerilen yazılar