Punk Melekler Podyumda

İki moda devi ilk kez aynı defilede bir araya geldi ve Victoria’s Secret’ın seksi melekleri podyumda Balmain’in punk ışıltısıyla göz kamaştırdı.

Victora’s Secret’ın her yıl düzenlediği defilesi, sergilenen seksi iç çamaşırları, podyuma çıkan top modeller ve özel müzisyen konuklarıyla tüm dünyanın ilgisini çeken dev bir gösteriye dönüşüyor. Bu yıl Şangay’da düzenlenen defile de öncekiler gibi göz kamaştırıcıydı, ancak bu seneki defilede ilk kez, başka bir ünlü moda markası da podyumdaydı: Balmain. Parisli moda evinin Tasarım Direktörü Olivier Rousteing’in imzasını taşıyan kapsül koleksiyon VS x BALMAIN, şovu çok daha heyecan verici kıldı.

Balmain, Victoria’s Secret meleklerine baştan aşağı punk bir hava vererek, VS’ın modern, seksi silüetine asi ve cazibeli bir tarz kattı. Bol zımbalı ceketlerle ve diz üstü, bağcıklı çizmelerle tamamlanan ve Punk denince akla gelen ekose desenlerler, çengelli iğneler, çiviler ve zincirlerle süslenmiş bu koleksiyonda hem 2017 Victoria’s Secret Fashion Show’a özel tasarımlar hem de Kasım sonundan itibaren seçili mağazalarda ve online alışveriş sitesinde satın alınabileceğiniz iç çamaşırı modelleri bulunuyor.

Victoria’s Secret’ın defilesinde podyumda sadece punk melekler yürümedi. Punk Angel temasının yanı sıra parlak renkler ve iddialı detaylarıyla Nomadic Adventure, mavi beyaz tonlarının naifliğini taşıyan Porcelain Angel, incelikli işlemeleriyle Winter’s Tale, yeni jenerasyonun sokak modasından ilham alan Millenial Nation ve antik Yunan tanrıçalarının görkemini yansıtan Goddesses temaları da şovu izleyen herkesi büyüledi.


Önerilen yazılar