MAKALE

Raymond Weil Şıklığınızı Tamamlayacak

Raymond Weil Şıklığınızı Tamamlayacak

Raymond Weil’in İsviçre saatlerinin üstün işçiliğini tüm yönleriyle yansıtan yepyeni modeli RW1212, şimdiden ikon statüsüne erişecek bir şıklığa sahip.

Saat koleksiyonerlerinin vazgeçilmez markası Raymond Weil, modern ve şehirli erkeğin stilini günün her saati yansıtmasını sağlıyor. Freelancer koleksiyonunun en yeni üyesi RW1212 markanın hem bağımsız hem de yaratıcı vizyonunu her detayında yansıtıyor.

RW1212 bir saatten çok daha fazlası… Günümüzün lüks anlayışının bir dışa vurumu adeta.

Raymond Weil, 1212 modelinin tasarımıyla zamanın özgür ruhunu temsil ediyor. Adını şirket merkezinin posta kodu 1212’den alan bu saat modeli, İsviçre saat yapımcılığının kusursuzluğuna selam duruyor. Bunun yanı sıra, İsviçreli saat makinesi üreticisi Sellita ortaklığıyla üretilen, ilk kendine ait makineye sahip model olarak da dikkat çekiyor. Saatin merkezinde yer alan yenilikçi otomatik mekanizması ve açık balansın 12’nin değil 6’nın üstünde bulunmasıyla, devamlı hareket halinde olan, özgür ve dopdolu bir yaşam fikrini vurguluyor.

Raymond Weil 1212, 42,5 mm özel çelik kasası ve metal ya da deri kayış seçenekleriyle şehirli erkeğin beklentilerini şık detaylarla tamamlayacak.


Önerilen yazılar