Soğuğa Karşı Sıcak Trend

Kış modasının en kilit parçası paltolarda bu sezon hangi trendler yükselişte? Klasik tarzda paltoları rafa kaldıracak şıklıktaki palto modellerini inceledik.

Kış gardrobumuzun en önemli parçası hiç kuşkusuz paltolar. Ne de olsa, dışarının soğuk havasından bizi koruyan ayrıca kış stilimize son dokunuşu veren de onlar… Her sonbahar kış mevsiminde olduğu gibi moda dünyası bu sezon da bazı palto trendlerini öne çıkarttı. Siyah ya da deve tüyü gibi, her sezon rastladığımız ve modası asla geçmeyen klasikler bir yana, bu sezon zirveye oynayan farklı palto trendleri neler olacak? Henüz kış tam anlamıyla gelmemiş ve soğuk havalar bastırmamışken, kış stilinizi sezonun en trend paltolarıyla tamamlamak için geç kalmış değilsiniz!

70’ler Geri Döndü

Geniş yakalar, ekose desenler, toprak tonları, büyük düğmeler… Tüm bunların bize çağrıştırdığı bir dönem var: 70’ler! Bu stile farklı renklerdeki yapay kürkler de sıcak bir etki katıyor.

Maskülen Formlar

Erkeklerin giydiği uzun ve bol kesimli palto modellerini çağrıştıran bu stil, özellikle ofis tarzınıza çok yakışacak. Moda evleri maskülen havayı biraz olsun dağıtmak için, sıcak renklerle içinizi ısıtacak vurgular katmış paltolara.

Pembe Tonları

Özellikle Valentino’nun sonbahar kış koleksiyonunda göze çarpan bu trendde pembenin her tonu paltolara tatlı ve sıcak bir hava veriyor. Kış mevsiminin donuk ve koyu renkleri arasında göz alıcı bir parlaklığa sahip olmak için harika bir tercih.

Kürklü Kollar

Kürk bu sezon oldukça popüler. Tamamen kürk paltoların ve kürkle süslenmiş yakaların dışında, daha önce görmediğimiz bir trend daha yükselişte: kürk kollar. Bu ilginç stil paltolara ve ceketlere fütüristik bir hava veriyor.

Okyanus Mavisi

Neredeyse her renk tonuna uyumlu renkte bir palto için elbette siyaha veya deve tüyüne yönelebilirsiniz, tabii bu sezonun joker rengi olan okyanus mavisine de. Oversize anoraklar, klasik kesimli paltolar ya da askeri üniformaları andıran modeller, bu renk bütün tarzlara uyum sağlıyor ve her stilde paltoda karşımıza çıkıyor.


Önerilen yazılar