MAKALE

Style Zoom: Palto Palto Söyle Bana!

Style Zoom: Palto Palto Söyle Bana!

Soğuk mevsimler gelip çattığında her kadının gardrobunun önemli parçaları arasında yer alır paltolar. Bu rahat ve tarz sahibi dış giyim parçasını giyerken dikkat etmeniz gereken kilit nokta ise paltonuzu doğru kıyafetlerle eşleştirmek…

Her mevsimin kendine has bir parçası varsa; kışın da ilk akla gelen parçası, şüphesiz içinde sıcacık hissettiğimiz paltolar. Bu kez nasıl göründüğümüze karar veren de aynalar yerine onlar… Kürklü, düz, çizgili ya da floral; soğuk havaların sıcak kahramanlarından bakalım sizin kalbinizi hangisi çalacak?

Kürk Detaylar

 

Stil Mottosu: “Sıcak ve lüks… Kürkten daha fazla ne istenebilir ki?”

 

Neden Bu Kombin?

Gösterişin sadelikle yarıştığı bugünlerde kürkler yerini kürk detaylı palto ve ceketlere bırakmış olsa da kürk dozunun azalması, havalı ve şık görünümünüzden bir şey kaybedeceğiniz anlamına gelmiyor. Deri etek ve dizüstü çizmelerle tamamlayabileceğiniz kombininizle, kışın en cazibeli kadınları arasına girmeye hazır olun.

Kürk Detaylar

 

Çizgi Üssü

 

Stil Mottosu: “Çizgililerin en sevdiğim tarafı; hem sade hem de hareketli olmaları…”

 

Neden Bu Kombin?

Kış stilinizde bir çizgi hakkınız varsa, onu da paltoda kullanmak en akıllıca seçim. Minimal kesimli paltonuzu süsleyen çizgiler, hem her tarza uygun hem de sade parçalarla birleştirildiğinde bile hareketliliğinden ödün vermiyor. Kombininizde, çizgili paltonuzla çakışmasından çekiniyor ama aynı zamanda bir başka iddialı parçaya da yer vermek istiyorsanız, alüminyum renklerindeki çantalar tam size göre.

Çizgi Üssü

 

Floral Etki

 

Stil Mottosu: “Özgür ruh halimi kıyafetlerime yansıtmayı sevdiğim doğru.”

 

Neden Bu Kombin?

Estetik desenleri seviyor ve özgürce giyiminize yansıtabiliyorsanız, sezonun floral desenli paltoları için mutlaka gardırobunuzda yer açın. Doğadan ilham alan desenlerin süslediği paltonuzu vintage görünümlü bir çantayla tamamlayarak, stilinizde fark yaratabilirsiniz. Bu kışın öne çıkan süet dokulu parçalarından mini eteğinizle, avangard bir stile sahip olacaksınız.

Floral Etki

 

Simsiyah

 

Stil Mottosu: “Ben aradığımı renklerde değil, siyahta bulanlardanım.”

 

Neden Bu Kombin?

Mono renk giyim sizin için bir trend değil de stil tarzıysa, siyahın keyfini çıkarmanızın tam zamanı. Cool bir havaya bürünmek için püskül detaylı ceketinizin altına flare modeli jean inizi geçirmeniz yeterli. Farkı renkte değil dokuda yakalayın; egzotik desenli çanta ve ayakkabılarınız bu görev için tüm kış emrinizde.

Simsiyah

İpek Ersoy