Style Zoom: Yılbaşında Ne Giysem?

Yeni bir yıl ve içimizi saran yine o malum telaş… Yılbaşında ne giysem? Bir seneye daha veda ederken çoğumuz, bu özel gece için çoktan ne giyeceğini düşünmeye başladı. Henüz vakit varken siz de stilinize en uygun parçayı bulmak için Style Zoom a kulak verin.

Yeni bir yıla girmemize sayılı gün kaldı. Dolayısıyla sevdiklerimize ne alacağımızı kara kara düşünmeye başladığımız o telaşlı günler de geldi çattı. Peki bu yıl bir değişiklik yapıp seçiminizi sıradan bir hediyedense, işe yarar havalı bir teknolojik cihazdan yana kullanmaya ne dersiniz? İşte birbirinden eğlenceli hediye önerileri…

Avangart

 

Stil Mottosu: “Sıra dışı ve yaratıcı! Şaşırtmayı seviyorsun.”

 

Neden Bu Kombin?

Yılbaşını dışarıda geçirmeyi düşünenler, özellikle disko tutkunları! Günlük giyimi bir kenara bırakın ve yeni yıla kendinizi yenileyerek adım atın. Bunun için işe; düz, klasik bir elbise yerine işlemeleriyle göz dolduran bir model seçmekle başlayabilirsiniz. Mini elbisenizi tamamlayacak sivri burun botlarınız da farklı dokusuyla dikkat çekecek. Stilinizi çekici kılmak içinse, kalın metal süslemeli bir kemerle yılbaşı parıltınızı ikiyle çarpın.

Avangart

 

Eklektik

 

Stil Mottosu: “Hem bu kadar zıt hem de bu kadar uyumlu bir stil daha görmedim.”

 

Neden Bu Kombin?

Siyah ve kırmızının uyumu tartışılmaz. Ancak altın tokalı bir bot, püskül detaylı bir etek ve metal küre formlu bir çantayı birlikte taşımak herkesin altından kalkabileceği bir durum değil. Ev partilerinde sadelikten sıkıldıysanız ve farklı parçaları bir arada taşıyabilme yeteneğinize güveniyorsanız, eklektik stilinizi yansıtmaktan korkmayın. Bunu yaparken renk ve doku dengesine dikkat; hem farklı parçaları kombinlemek hem de çok renkli giyinmek görünümünüzde fazlalık hissi uyandırabilir.

Eklektik

 

Sofistike

 

Stil Mottosu: “Ceket & pantolon deyince klasik, siyah beyaz bir takım bekliyordum; yanılmışım.”

 

Neden Bu Kombin?

Siyah, beyaz ve bu asil birlikteliğe eşlik eden altın… Buraya kadar şaşırtıcı bir durum söz konusu değil. Ancak konu yılbaşı olunca daha güçlü bir etki yaratmak şart. Siyah ve beyaz ağırlıklı takımınızla bir yılbaşı kokteyline katılıyor olabilirsiniz; stilinizle öne çıkmak için gösterişli altın kopçalar ve payetli kumaşlardan yardım alın. Siyah stiletto lar yerine ise tercihinizi sezonun en gözde rengi doreden yana kullanın.

Sofistike

 

Punk

 

Stil Mottosu: “Yılbaşında içindeki asi çocuğu çıkarmaya hazır mısın?”

 

Neden Bu Kombin?

Yılbaşını kutlamak için sokaklardan daha özgür bir yer var mı? Yine de unutmayın; normal bir günde sokağa çıkmıyorsunuz, yılbaşında sokaklar bile sizi süslü görmek istiyor. Sokağın asi havasına bürünmenin en kolay yolu deri, zımba ve çivi detaylı parçalar… Çivilerle işli deri ceketinizi, metalik renkli mini eteğinizle tamamlayarak asi tavrınıza gösteriş katabilirsiniz. Sokakta vakit geçireceğiniz için midi topuklu ve kapalı bir bot tercih etmenizde yarar var. Ayakkabınızdaki zincirler ve tacınızdaki çivi detaylar ise punk stilinizi güçlendirerek fark yaratacak.

Punk

İpek Ersoy


Önerilen yazılar