Style Zoom: Zamansız ve Klasik… Jean…

Zamansız ve klasik! Jean in çoğu zaman diğer trendlerin önüne geçmesinin en önemli sebebi… Her sezon farklı şekillerde karşımıza çıkan jean ler, bu yıl sonbahar modasında da yerini alıyor. İster gömlekle, ister kazakla ya da ceketle olsun; Jean yine sezonun en gözde parçalarından biri olmaya aday.

Normcore

Stil Mottosu: “Asıl marifet abartısız şık olmakta.”

Neden Bu Kombin? Bir kot, bir gömlek… Günlük rahat ve şık kombinleri yansıtan normcore tarzıyla dikkatlari sandığınızdan daha fazla çekeceksiniz. Özellikle skinny modeline savaş açan regular formdaki jean inizle cool bir tavır sergilerken, üzerine kombinleyeceğiniz leopar desenli gömleğinizle sadelikten ödün vermeden cazibenizi de kaybetmeyeceksiniz. Abartıdan uzak olduğu için genelde her tarza kolayca uyum sağlayan normcore stilini uygularken, rahat botların metal işlemeli olan modellerini tercih ederek fark yaratabilirsiniz.

stylezoom_02

Normcore

Siyah Aşığı

Stil Mottosu: “Kurtarıcı denince kimin aklına ilk siyah gelmez ki?”

Neden Bu Kombin? Siyah rengi seviyor ancak formal giyimi sıkıcı buluyorsanız, siyahı sportif tarzınızla birleştirin. Slogan yazılı üstler, popüler desenli ayakkabılar siyaha heyecan katmak için size yeter de artar bile. Ancak jean inizi ön plana çıkarmak istiyorsanız, siyahın hakim olduğu kombininize bir tutam parıltı katmakta yarar var. Bunun için sezonun dikkat çekici rengi gümüş hizmetinizde!

Siyah Aşığı

Siyah Aşığı

Trendsetter

Stil Mottosu: “Ben trendleri değil, trendler beni takip eder.”

Neden Bu Kombin? Deri ceketi herkes giyer, ancak söz konusu deri bir pelerin olunca, onu giymeye ancak bir trendsetter cesaret edebilir. Siz de farklı tarzları denemeye içgüdüsel olarak meraklı ve trendleri yayma konusunda iddialıysanız, alışılmış parçalardan kurtulmanızın tam vakti! Etrafınızda hala “bir jean ne kadar farklı olabilir ki…” diyenler varsa, siz susun deri detaylı jean iniz konuşsun.

Trendsetter

Trendsetter

Viktoryen

Stil Mottosu: “Hem tutucu, hem cezbedici!”

Neden Bu Kombin? Uzun dik yakalar, cesur fırfırlar… Ağırbaşlı bir tavır takındığınız sırada ortaya çıkan feminen cazibe, viktoryen stilinin gizli silahı. Geçmişe atıfta bulunan inci detaylı takılarla viktoryen tarzınızı kolayca tamamlayabilirsiniz. Jean seçimine gelince dize kadar denim, aşağısı fırfırlı kumaş bir model ile stil yarışında hatırı sayılır bir yere geleceğiniz garanti.

Viktoryen

Viktoryen


Önerilen yazılar