SUV da Yeni Moda C-HR!

C-HR’ın elmastan ilham alınan kusursuz tasarımı, özenle hazırlanmış detayları ve hibrit model seçeneği ile şehrin uyumunu yakalayın.

Boomerang şeklindeki led arka stop lambaları ve eşsiz coupé hatları her görüşte sizi kendisine aşık edecek. SUV konforunda dinamik bir hatchback kullanma hissi veren C-HR alışkanlıklarınızı değiştirecek.

Toyota C-HR eşsiz crossover tasarımı, son teknoloji dinamik motor seçenekleri ile hareketli yaşamlar için eksiksiz bir uyum sunuyor. Klasik tasarım ve geleneksel sürüş dinamiklerini unutun, yeni Toyota C-HR ile şehrin uyumunu tamamen farklı bir deneyim ile yakalayın.


C-HR İç Dizayn

Dış tasarımı ile bütün dikkatleri üzerine çeken C-HR, iç tasarımı ile de oldukça iddialı!

Şık, geniş, konforlu iç mekan ve  yüksek kabin tasarımı ile tüm hareket özgürlüğü sizin elinizde. Versiyonlara göre farklı koltuk döşemeleri ile konforun keyfine varacaksınız. Yüksek kaliteli ve sürücü odaklı iç mekan tasarımı ve buna ek olarak geniş bagaj hacmi sayesinde Toyota C-HR uzun yolculuklarınızı da keyfe dönüştürecek.

C-HR Hybrid

Dünyanın geleceği Toyota ile değişiyor! 1997 yılından beri Hibrit araçların öncülüğünü yapan Toyota’da gelişim sürekli devam ediyor. Hayatınızı kolaylaştırmak için tasarlanan hibrit modeller yakıt tasarrufu sağlamasının yanında emisyonları da azaltır. Ayrıca prize gerek duymadan bataryalarını kendi kendine şarj eder. Hem benzinli hem de elektirikli olmak üzere iki motora sahip olan hibrit araçlar ile iki kat daha fazla güç ve iki kat daha fazla tepki sizinle olsun.

En gelişmiş hibrit teknolojisi ile sunulan C-HR, yüksek performansı ve düşük yakıt tüketimini bir arada sunuyor. Sessiz ve pürüzsüz bir sürüş deneyimi sağlayan hibrit teknolojisi sayesinde şehir ile bütünleşip yolculuk keyfinizi katlayarak arttırın.

Kısacası, Toyota C-HR Hybrid’e her sürüşte tekrar aşık olacaksınız...

ÖTV avantajı ile Toyota C-HR Hybrid modelleri tüm Toyota Plazalarda.Dilerseniz satış danışmanımız Toyota C-HR modelini size İnteraktif Showroom teknolojisiyle Skype üzerinden evinizde tanıtsın.


Önerilen yazılar