MAKALE

Under Armour’ın Akıllı Kumaşları

Under Armour’ın Akıllı Kumaşları

Coldgear® Reactor teknolojisiyle üretilen bu akıllı kumaşlar, sizi ne zaman ısıtacağını veya soğutacağını biliyor!

Teknoloji hayatın her anında yanımızda, spor yaparken bile! Özellikle kış boyunca, dışarıda spor yapıyorsanız vücudunuzun ideal sıcaklık seviyesini korumanın çok zor olduğunu fark etmişsinizdir. Ama tüm sporculara yönelik, performans artıran ürünler geliştiren marka Under Armour’ın Coldgear® Reactor teknolojisiyle ürettiği kumaşlar, bu sorunun üstesinden geliyor.

Under Armour’ın Coldgear® Reactor teknolojisine sahip kumaşları, spor sırasında ısıyı gereken oranda tutarak ve gereken oranda serbest bırakarak ideal sıcaklık seviyesini koruyor. Diğer bir deyişle bu akıllı kumaşlar sizi ne zaman ısıtıp ne zaman soğutacağını biliyor. Jogger, kapüşonlu mont, ceket, yelek ve uzun kollu tişörtler, kış boyunca spor yapan hem kadın hem de erkek sporcuların vazgeçilmezleri arasında yer alacak.

1996 yılında Amerikalı futbolcu Kevin Plank tarafından kurulan, dünyada öncü spor giyim, performans ve aksesuar markası Under Armour’ın inovatif bir anlayışla ürettiği ve soğuk havalar için ideal bir çözüm olan Coldgear® Reactor teknolojisine sahip ürünleri, şık tasarımlarıyla da spor tutkunlarının beğenisini kazanıyor. Under Armour’ın Coldgear® Reactor teknolojili ürünlerini ister 20 mağazasında görebilir, isterseniz online alışveriş sitesi underarmour.com.tr’den inceleyebilirsiniz.


Önerilen yazılar