MAKALE

2017’de Bu Dizilerin Başından Kalkamayacaksınız...

2017’de Bu Dizilerin Başından Kalkamayacaksınız

Yeni yıldan tek beklentiniz sadece hoşça vakit geçirmekse, sizin için başından kalkamayacağınız yeni dizilerin bir listesini yaptık…

Birçoğumuz için yeni bir yıl, aynı zamanda yeni beklentiler anlamına gelir. Geçtiğimiz yıl yaptıklarımızı gözden geçirir, hayatımızda neleri değiştirmek istediğimize karar verir, gelecek yılla ilgili olarak bu doğrultuda kararlar alırız. Birçoğumuz ise asla gerçekleştiremediğimiz bu kararları almak yerine, yeni yılın kolumuzu kıpırdatmadan önümüze sunacağı yeniliklere kucak açarak, günlük rutinimizi uygulamaya devam ederiz. İşte ikinci gruba girenler için akşamları işten eve döndüklerinde rahat koltuklarına kurulup izleyebilecekleri sürükleyici bir yabancı dizi bile mutlu olmak için yeterlidir. Siz de onlardansanız, buyrun yeni dizi listeniz…

Big Little Lies

Sadece oyuncu kadrosuyla bile izlenmeye değer bir dizi olan ve merakla beklenen Big Little Lies’ın başrollerinde Nicole Kidman, Reese Witherspoon ve Alexander Skarsgard gibi güçlü isimler var. Dizide dışarıdan mükemmel bir hayata sahipmiş gibi görünen üç kadının, çocuklarının okulunda işlenen bir cinayet üzerine yollarının kesişmesi ve sonrasında yaşananlar anlatılıyor.

 

Twin Peaks

David Lynch’in dizi tarihine imza atan kült dizisi Twin Peaks de 2017’nin en çok merak edilen dizilerinden biri. Tekrar ekranlara dönmeye hazırlanan dizi Monica Bellucci, Chrysta Bell, Laura Dern ve Naomi Watts gibi isimlerin bulunduğu geniş bir oyuncu kadrosuna sahip. Twin Peaks’in kaldığı yerin 25 yıl sonrasında başlayacak yeni yapımda, bakalım bu kez kasaba sakinlerinin hangi karanlık yönleri açığa çıkacak?

 

American Gods

Neil Gaiman’ın kült fantastik romanından uyarlanan American Gods, beklentilerin yüksek olduğu yeni yapımlardan bir diğeri. Dünya mitolojisini günümüze uyarlayan romanın dizi versiyonunda Shadow karakterini Ricky Whittle; Mr Wednesday’i ise Ian McShane canlandıracak. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Bryan Fuller oturuyor.

 

Prison Break: Sequel

Hayranlarının bittiği için üzüldüğü Prison Break, 5. sezonu ile bir kez daha ekranlara dönüyor. Yedi yıl sonra Lincoln ve Sara’nın, Michael’ın Yemen’de bir hapishanede yaşadığını öğrenmesi üzerine gelişen olayların anlatılacağı dizinin oyuncu kadrosunda başrollerde yine Wentworth Miller ve Dominic Purcell var.

 

The Deuce

The Deuce, 1970’li ve 80’li yıllarda New York’taki porno endüstrisinin kaotik dünyasını merkezine alıyor. The Wire’ın yaratıcısı David Simon’un yeni projesinde, sektörün baronu rolünde ise James Franco’yu izleyeceğiz. Kuşkusuz yılın en iddialı yapımlarından.


Önerilen yazılar