2022’ye Havalı Saçlarla Girin

Yılbaşı gecesinde göz kamaştırmak için kolayca yapabileceğiniz üç saç modeli…

Hepimiz 2022’ye güzel bir ‘Merhaba’ ile başlamak istiyoruz. Bu nedenle de bu akşamı ister evde kutlayalım, ister dışarıda, giydiklerimizin, makyajımızın ve saçımızın da güzel görünmesini istiyoruz. İşte Remington’dan yılbaşı akşamında kıyafetinize uyum sağlayacak ve evde kendiniz de yapabileceğiniz üç pratik ve şık saç modeli önerisi…

Doğal Dalgalar

Kendiliğinden dalgalı görünen saçlar her zaman havalı bir görünüm için en çok tercih edilen saç modellerinden biridir. Bu hoş görüntüyü elde etmeniz ise oldukça kolay. Bir saç maşası yardımıyla kuru saçınıza şekil vermeniz yeterli! Ancak bu işlem sırasında maşayı saçınızda çok bekletmeyin. Doğal, gösterişli ve hacimli dalgaların tüm gece hiç bozulmadan kalması için, saçınıza şekil verdikten sonra sprey kullanabilirsiniz.

At Kuyruğu

İşte hem iddialı hem klasik hem de yapması zahmetsiz bir model. Kısa bir sürede yapabileceğiniz bu saç modeli ister bol danslı bir parti, ister evde geçireceğiniz bir akşam olsun, bozulmadan kalmasıyla da sizi rahat ettirecek. Saçınızı önce bir saç düzleştiricisi yardımıyla iyice düzleştirdikten sonra ister ensenizde gevşek bir şekilde, isterseniz de senenin trendi olarak başınızın tepesinde daha sıkı olarak toplamanız yeterli.

Topuz

Tıpkı at kuyruğu gibi hem kullanımı hem de yapımı kolay olan bir başka saç modeli topuz ile yılbaşı partisinin yıldızı olabilirsiniz. Topuz şekilde toplanmış saçlarınız, hem şık gala yemekleri için giyeceğiniz kıyafetlere hem de daha spor kombinlere uyum sağlayacak. Topuzu da at kuyruğu gibi önce saçınızı güzelce düzleştirerek yapmaya başlayın, bu sırada saçınızın elektriklenmesini önlemek ve topuzunuzun gece boyunca kusursuz görünmesini sağlamak için saçınıza bakım yağı da uygulamanızı öneririz. Ardından saçınızı ister ensede isterseniz de tepede kıvırıp toplamanız yeterli. Topuzu daha da şıklaştırmak için ışıltılı bir toka kullanabilirsiniz.


Önerilen yazılar