MAKALE

71. Cannes Film Festivali Ödül Töreni’nde Messika ...

71. Cannes Film Festivali Ödül Töreni’nde Messika Işıltısı

Messika Jewelry’nin Türkiye’deki marka dostu Dilan Çiçek Deniz 71. Cannes Film Festivali ödül töreninde mücevherleriyle göz kamaştırdı.

8 – 19 Mayıs arası gerçekleşen 71. Cannes Film Festivali’nde başarılı oyuncu Dilan Çiçek Deniz ödül törenine ünlü Fransız mücevher markası Messika Jewelry’nin eşsiz parçalarıyla  katıldı ve kırmızı halıda büyüledi.

Markanın özel bir program kapsamında Fransız Rivierası’nda ağırladığı Türk oyuncu Deniz, 19 Mayıs günü gerçekleşen ödül töreninde dünyaca ünlü isimlerle birlikte kırmızı halıda boy gösterdi.

İki gün süren bu özel programda, Messika Jewelry’nin festival için özel olarak hazırladığı showroom’unda Yüksek Mücevher Koleksiyonu’nu yakından inceleyen Dilan Çiçek Deniz, seçtiği parçalarla geceye özel olarak hazırlandı.

Son dönemlerde Gigi Hadid ile birlikte hazırladığı 10. yıl özel koleksiyonuyla adından söz ettiren ve kırmızı halılarda sıkça tercih edilen Messika, bu yılki festivalde Charlize Theron, Bella Hadid, Barbara Palvin, Diane Kruger, Kristen Stewart, Sara Sampaio gibi dünyaca ünlü birçok ismin de tercihi oldu.

Fransız mücevher markası Messika modern tarzını, gündemi ne kadar yakından takip ettiğini ve klasik mücevher anlayışından farklı olarak yeni nesil mücevherler tasarladığını kırmızı halıda bir kez daha gözler önüne serdi.


Önerilen yazılar