Akılçelen. Yeni BMW 4 Serisi.

Güçlü karakteri, estetik tasarımı ve sportif kişiliğiyle BMW 4 Serisi yenilendi. Yeni BMW 4 Serisi, spor ve estetik tutkunları için bir otomobilden çok daha ötesi…

Bir otomobilden beklentiniz nedir? Hızlı, sürüş odaklı, şehir içi performansıyla rakiplerinin tozunu artıracak bir otomobil mi? Yoksa karşı konulmaz tasarımıyla ve stil sahibi duruşuyla şehirli yaşam tarzınızı yansıtacak ve tüm bakışları üzerine çevirecek bir otomobil mi sizi cezbeder? Peki Yeni BMW 4 Serisi’nin, tüm beklentilerinizi aynı otomobilde karşılayabileceğini söylesek? Zamanın nasıl geçtiğini anlamadığınız şehir yaşamında, içine kurulduğunuzda eşsiz yol hakimiyeti ve güvenli sürüş özellikleriyle, asla inmek istemeyeceğiniz ve size kendinizi çok daha iyi hissettirecek bir otomobile ne dersiniz?

Sportif Karakter, Karşı Konulmaz Stil

Coupé, Cabrio ve Gran Coupé’den oluşan Yeni BMW 4 Serisi’ni gördüğünüzde dikkatinizi çekecek ilk şey kuşkusuz, bu otomobillerin her birinin kendine özgü ve ilk bakışta baştan çıkarıcı tasarımları olacak. Snapper Rocks Mavisi ve Sunset Turuncusu gövde renkleri ile yeni hafif alaşım jant tasarımları ise Yeni BMW 4 Serisi’nin stil sahibi duruşunu vurgulayan özellikler arasında. Yeni BMW 4 Serisi modellerinin ön tasarımı, iyi bir tasarıma yönelik standartları yeniden belirler. Çarpıcı çift böbrek ızgaraları, yeniden tasarlanmış LED farlarla çevrelenir ve heyecan verici atletizm duygusunu yansıtır.

Yeni BMW 4 Serisi

Yeni BMW 4 Serisi

İmkansız Birliktelik

“Coupé dediğin iki kapılı olur” klişesini sonlandıran Yeni BMW 4 Serisi Gran Coupé , safkan sürüş keyfini dört kapısının fonksiyonelliği ile birleştirerek alışılmışın dışında bir başarıya imza atıyor. Coupé’nin sportif havasını pratik yaşam çözümlerinden ödün vermeden yaşatan Gran Coupé, benzersiz tasarımı ile, şıklık, estetik ve sportif ruhun mükemmel bir birleşimini yaratır.

Gelişmiş Kokpit

Yeni BMW 4 Serisi’nin bir diğer özelliği de size içeride bambaşka bir dünyanın kapılarını aralaması. Sürüş modlarına göre farklı karakteristik temalara bürünen ve direksiyonun arkasında konumlanan sürüş ekranı, sürüşü çok daha keyifli bir hale getirirken; merkezdeki multimedya ekranda BMW’nin son teknoloji iDrive sistemini görmek mümkün. Bu sayede BMW kullanıcıları akıllı telefonlar için endüktif sarj, maksimum 10 cihaza kadar Wi-Fi etkin alanı ve Apple CarPlay gibi özelliklere kavuşabiliyor.

butonbmw


Önerilen yazılar