Dior’un İlk Bodrum Tatili

İlk kez açtığı mağazasıyla Dior da Bodrum aşıkları arasına katılıyor.

Şarkılara, şiirlere konu olmuş Bodrum, birçoğumuzun kalbinde apayrı bir yere sahip. Ülkemizin en özel tatil destinasyonlarından biri olan Bodrum yarımadası bu yaz ilk kez Dior’a da ev sahipliği yapacak. Kendini Bodrum’un büyülü güzelliğine kaptıran Dior, yaza özel ürünlerinin sergilendiği Dioriviera adlı pop-up mağazasını lüks markaların buluşma noktası olan Yalıkavak Marina’da 1 Temmuz’da açtı.

Dior, Ibiza, Capri, Saint Tropez, Cannes ve Portofino gibi dünyanın çok özel tatil destinasyonlarında açtığı yazlık mağazalarında Maison’un kodlarını taşıyan özel bir atmosferde, yaz alışverişine müthiş bir heyecan getiriyor.

Bitmeyen bir yazı temsil eden zamansız parçalar içeren Dioriviera kapsül koleksiyonu Dior’un en yeni moda şovlarından esintiler de taşıyor. Bol güneşli destinasyonlar için tasarlanan mayolar, pareolar, espadriller, Christian Dior yazılı terlikler ve D-Connect sneakerlara ek olarak; Dior Book Tote, Saddle ve Diorcamp çantalar yeni rotaların eşlikçisi olacakları hayaliyle koleksiyondaki yerini alıyor. Dioriviera yalnızca giyim ve akseuarlarla değil, Amerikan servislerden şezlonga varan geniş bir Dior Maison seçkisiyle tamamlanıyor

Bu yazın kapsül koleksiyonunda öne çıkan Toile de Jouy deseni gri, mavi ve pembenin pastel dokunuşlarıyla tasarlanıp tropikal bir havaya büründürülmüş. Dioriviera mağazalarında sizi bekleyen bir diğer sürpriz ise Maria Grazia Chiuri’nin arkadaşı olan Romalı sanatçı Pietro Ruffo ile işbirliği içerisinde tasarlanan Dior Around The World koleksiyonundan parçalar olacak. Bu işbirliği, Christian Dior’un şans yıldızını, gökyüzü ile yeryüzünü çeşitli hayvan ve bitkilerle bir araya getiren motifler içeriyor.

Ancak her bir pop-up mağazayı diğerinden ayıran en büyük özellik ise o lokasyona özel olarak seçilen ürünlerin de bulunması. Yalıkavak Marina’daki Dioriviera mağzasının ziyaretçileri, gardıroplarında Bodrum baskılı çanta, mayo, bluz ve bileklik gibi eşsiz ürünlere yer açarak Bodrum seyahetlerini unutulmaz kılabilecek.

 


Önerilen yazılar