En Romantik Kaçamak Noktaları

Klasik hediyelerdense, sevgilinize o günün her dakikasını özel kılacak bir hediye vermeye ne dersiniz?

Sevdiğiniz kişiye onu gerçekten sevdiğinizi göstermek için özel bir hediye vermek istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Bu Sevgililer Günü’nde gerçekten de bir değişiklik yapmaya ve ona hayatı boyunca hatırlayacağı bir ‘gün’ hediye etmeye ne dersiniz? Dünyanın en romantik şehirlerinde bulunan bazı oteller, 14 Şubat için hazırladıkları çok ‘özel’ paketlerle, size şimdiye kadar yaşayacağınız en romantik Sevgililer Günü’nü vaat ediyorlar.

Hotel Arts Barcelona

Sevgililer Günü’nü en romantik şekilde geçirebilmeniz için her şeyi düşünmüş olan Hotel Arts Barcelona, sizi odanızda şampanya ve çikolata kaplı çileklerle karşılıyor. Ayrıca otelin içindeki Arola restoranda özel olarak hazırlanmış imzalı bir kokteylin ardından, Michelin yıldızlı şef Sergi Arola’nın o gün için hazırladığı leziz mönünün tadını, eşsiz Barcelona manzarası karşısında çıkarabiliyorsunuz.

The Plaza New York

Sevgililer Günü’nü The Plaza New York’un üst düzey konfor sunan süitlerinden birinde geçirmeyi kim istemez ki? Bu muhteşem otelde konaklamayı tercih ederseniz çiçeklerle ve bir hediyeyle karşılanıyor; çok daha özel bir deneyim yaşamak istiyorsanız, otelin ‘Kendi Plaza Aşk Hikayeniz’ adlı paketinden satın alarak lükste sınır tanımayan Legacy süitlerinde konaklayabiliyor; romantik taleplerinizin tümünü ayrı ayrı gerçekleştirebilecek bir görevliden destek alabiliyorsunuz.

La Réserve Paris

Paris’e neden aşk şehri dendiğini 19. yüzyıldan kalma bir konak olan ve bir zamanlar Pierre Cardin’in yaşadığı La Réserve Paris’te kaldığınızda anlayacaksınız. Sevgililer Günü için çiftlere çok özel bir program hazırlayan otel, sizi şımartmak için her detayı düşünmüş. Dilerseniz sizi havaalanında karşılayabilecek bir Rolls Royce ile otele gelebilir, akşam yemeğinizi Paris’in iki Michelin yıldızlı ünlü restoranlarından biri olan Le Gabriel’de yiyebilir: adınızın baş harflerinin işlendiği özel robdöşambrlarınızı giyerek spa keyfi yapabilirsiniz.

Royal Mansour Marrakech

Sevgililer Günü’nü doğu mistisizmini yaşayabileceğiniz otantik bir şehirde geçirmek sizce de çok güzel olmaz mı? Fas kralına ait bu her yerinden asalet akan otel, Sevgililer Günü çiftlerine gerçekten de unutulmaz dakikalar yaşatmayı vaat ediyor. Geleneklere göre düzenlenmiş bir karşılama töreninden sonra terasında size ait bir havuz bulunan özel odanıza geçebiliyor; akşam yemeğinizi ise Michelin yıldızlı şef Yannick Alléno’nun Le Table adlı restoranında yiyorsunuz.


Önerilen yazılar