MAKALE

Fişekhane’de “Deniz Konserleri” Başlıy...

Fişekhane’de “Deniz Konserleri” Başlıyor!

İstanbul’un yaz akşamları, Fişekhane’nin muhteşem deniz manzarasına karşı, birbirinden yıldız isimlerin vereceği konserlerle renkleniyor!

Çok yakında bir İstanbul klasiği haline gelmesi beklenen “Fişekhane Deniz Konserleri” serisi sizi, 27 Ağustos – 1 Ekim tarihleri arasında deniz manzarasına karşı müzik dinlemeye davet ediyor. Daha önce kimsenin deneyimlemediği bir konser tecrübesi sunan Fişekhane’de, deniz manzarasına en sevilen sanatçıların favori şarkıları eşlik edecek. Denizin hemen yanı başında, sahilde gerçekleştirilecek konserlerde Ajda Pekkan, Edis, Selami Şahin, Berkay, Şevval Sam, Serdar Ortaç, Buray, Mor ve Ötesi, Sertab Erener ve Erol Evgin gibi yıldız isimler sahne alacak.

İstanbul Boğazı’nın girişinde, Kennedy Caddesi sahil yolunda kültür-sanat, lezzet ve eğlence severler için yepyeni bir buluşma noktası haline gelen Fişekhane, sıcak yaz gecelerini denizden gelen serin esinti ve muhteşem şarkılarla bir araya getiriyor. Multidisipliner bir kültür programı çerçevesinde şekillenen Fişekhane, dünya çapında ses getirecek etkinlik serilerinden ilki olan Fişekhane Deniz Konserleri ülkemizin birbirinden kıymetli sanatçılarını sevenleriyle buluşturuyor.

Pandemi şartlarına uygun şekilde gerçekleştirilecek etkinlik serisi 27 Ağustos’ta Ajda Pekkan konseriyle başlayacak. Fişekhane Deniz Konserleri, deniz manzarası ile tarihi dokuyu buluşturarak, açık havada 15 bin kişiye eşsiz bir deneyim sunacak.
Fişekhane Deniz Konserleri’nde sahne alacak sanatçılar ve konser tarihleri şöyle:

Ajda Pekkan – 27 Ağustos
Edis – 28 Ağustos
Selami Şahin – 3 Eylül
Berkay – 10 Eylül
Şevval Sam – 11 Eylül
Serdar Ortaç – 17 Eylül
Buray – 18 Eylül
Mor ve Ötesi – 24 Eylül
Sertab Erener – 25 Eylül
Erol Evgin – 1 Ekim

Detaylı bilgi:

https://www.fisekhane.com/

https://www.biletix.com/etkinlik-grup/274811482/TURKIYE/tr

 


Önerilen yazılar