MAKALE

Gerçek Bodrum Aşıklarına: Doğalkaya Evleri̇

Gerçek Bodrum Aşıklarına: Doğalkaya Evleri̇

Gündoğan’ın en güzel sahilinde, doğal kayaların üzerine inşa edilmiş lüks villanızda eşsiz bir tatile hazır mısınız?

Masmavi denizin kenarında, 250 metre uzunluğundaki büyüleyici kıyı şeridinde bulunan Doğalkaya Evleri’nde Bodrum’un keyfini doya doya sürmeniz için her detay incelikle düşünüldü.

Adını üzerinde bulunduğu yerdeki doğal kayalardan alan 34 bin metrekarelik geniş bir alana yayılan Doğalkaya Evleri, muhteşem denizinin yanı sıra 12 bin fidanın bulunduğu terasları ve yemyeşil bahçeleri ile de sizi doğayla bütünleştiriyor.

Sitede ayrıca denizin tam kıyısında yer alan, tuzlu suyla doldurulmuş 235 metrekarelik, bir havuz, masaj odası, spor salonu ve dünya mutfaklarından enfes lezzetlerin buluştuğu, taş fırına sahip bir lokanta da yer alıyor.

100 metre uzunluğundaki güneşlenme terasında yaz güneşinin tadını çıkarırken, çim dinlenme alanlarında huzurlu ve sessiz anlar yaşayabilirsiniz. Ayrıca teknelerin yanaşabilmesi için yapılmış özel iskelesi de bulunuyor.

Doğalkaya Evleri’ndeki her villa kendi terasına, kendi bahçesine ve kendi kapalı otoparkına sahip. Ayrıca sitede bulunan 15 evden 5’inin kendi özel yüzme havuzu var. Doğalkaya Evleri denize doğru uzanan yamaca yayıldığı için evlerin arasında kot farkı bulunuyor ve böylece hiçbir ev bir diğerinin manzarasını kapatmıyor. Geniş villaların ölçüleri ise 150 metrekare ile 500 metrekare arasında değişiyor.


Önerilen yazılar