brandlifesite_04

 

Brandlife

 

Hayatı keyifle yaşamak; seyahat etmek; moda, sanat ve teknoloji gibi kategorilerde en güncel gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız, Brandlife ı keşfedin!

 

Sanat, moda, tasarım, mimari, seyahat, gastronomi, sağlık, otomobil ve teknoloji kategorilerinde ilgi çekici haberlerle ve en yeni trendlerle dolu lifestyle içerik kaynağı Brandlife, 2008 yılından 2016 yılına kadar Brandmail üyeleri için aylık olarak yayınlanmaktaydı. 300 binin üzerinde AB grubu üyeye her ay gönderilen Brandlife, zaman içerisinde özgün ve trend belirleyici içerikleri ile dikkat çekerek, kurumlara Private Content   hizmeti  veren bir içerik platformu olarak tanındı.

 

Son dönemde mobil internet kullanımına yönelik stratejisi ve kullanıcıları daha zengin ve güncel içeriklerle buluşturma hedefiyle günlük yayıncılığa geçti.

 

Brandlife’ı çok daha zengin günlük içeriğiyle hem web sitesi üzerinden hem de Facebook, Instagram ve Twitter sosyal ağlarından da takip edebilirsiniz.

 

 

hakkimizda

Brandlife Newsletter

 

Brandmail’in tüm izinli veritabanına özel seçilmiş konu içerikleri ile Brandlife’ı haftalık olarak takip etmek için üye olun.

 

 

Brandmail

 

Brandlife’ın seçilmiş üyelerini, ilgilendikleri konulara özel yenilikler ve kampanyalardan haberdar eden Brandmail, seçkin partner kuruluşların veya mevcut üyelerin daveti ile oluşturulmuş izinli ve çok özel bir veritabanına sahiptir. Şu an 300.000 in üzerinde AB, A+ kategoriye sahip olan Brandmail’e davet yolu ile üye olan kullanıcılarımız alışveriş, teknoloji, eğlence, ev ve aile, finans, kültür-sanat, müzik, spor, sağlık gibi seçeneklerden ilgi alanlarını belirleyerek, yalnızca seçtikleri konularla ilgili gönderi alırlar.

 

Brandmail e üye olmak ve ilgi alanlarınızı belirlemek için hemen tıklayın.

 

 

Brand Content

 

Markanızı kendi veri tabanınızla buluşturacak özgün içeriklerle marka algınızı yükseltin!

Brand Content olarak sizin belirlediğiniz ya da bizim önereceğimiz bir konsept çerçevesinde kurumlara özel içerik üretiminde bulunuyor; markanıza ait algıyı koruyacak ve yükseltecek bir hedefle, kurumsal ve kurum içi dergiler, prestij yayınları, advertorial lar, röportajlar ve portal içerikleri hazırlıyoruz.

 

 

Künye

 

Yayın Yönetmeni

Nurcan Gündoğdu

Editörler

Elif Girgin
editoelif@gmail.com

Zafer İlbars
zilbars2002@yahoo.com

 

İletişim Bilgileri

ZUBİZU Bilişim Hizmetleri A.Ş.

Maslak Mah. Eski Büyükdere Cad. Koç Kaya As Plaza No:1/50 Sarıyer / İstanbul

 

Telefon: +90 212 290 40 10
Faks: +90 212 290 40 10