brandlifesite_04

 

Brandlife;

 

Hayatı keyifle yaşamak; seyahat etmek; moda,sanat ve teknoloji gibi kategorilerde en güncel gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız, Brandlife’ı keşfedin!

 

Sanat, moda, tasarım, mimari, seyahat, gastronomi, sağlık, otomobil ve teknoloji kategorilerinde ilgi çekici haberlerle ve en yeni trendlerle dolu lifestyle içerik kaynağı Brandlife, 2008 yılından bu yana Brandmail üyeleri için aylık olarak yayınlanmaktadır. 300 binin üzerinde AB grubu üyeye her ay gönderilen Brandlife, zaman içerisinde özgün ve trend belirleyici içerikleri ile dikkat çekerek, kurumlara ‘Private Content’  hizmeti  veren bir içerik platformu olarak tanındı.

 

Son dönemde mobil internet kullanımına yönelik stratejisi ve kullanıcıları daha zengin ve güncel içeriklerle buluşturma hedefiyle farklı platformlarda yayın hayatına devam eden Brandlife’ı artık 3 ayrı kanal üzerinden takip etmek mümkün:

 

Brandlife Web

 

Brandlife’ı artık çok daha zengin günlük içeriğiyle hem web sitesi üzerinden hem de Facebook, Instagram ve Twitter gibi sosyal ağlardan takip edebilirsiniz.

 

Brandlife Mobil

 

Eylül 2012 sayısı itibarıyla dergi formatında dijital ortamda yayınlanmaya başlayan Brandlife, beğenilen ve takip edilen içeriği ile kısa sürede dikkat çekmeyi başardı. Dijitalden doğmuş ilk dergi olarak yayınlandığı ilk günden App Store sıralamalarında, birçok kategoride birinci sıraya yükselen Brandlife’ı mobil ortamda keşfetmek için tıklayın:

 

https://itunes.apple.com/tr/app/brandlife-mag/id555597926?mt=8

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.brandmaillive&hl=tr

 

hakkimizda

Brandlife Newsletter

 

Brandmail’in tüm izinli veritabanına özel seçilmiş konu içerikleri ile Brandlife’ı aylık olarak takip etmek için hemen üye olun.

 

 

Brandmail (İzinli Mail)

 

Brandlife’ın seçilmiş üyelerini, ilgilendikleri konulara özel yenilikler ve kampanyalardan haberdar eden Brandmail, seçkin partner kuruluşların veya mevcut üyelerin daveti ile oluşturulmuş izinli ve çok özel bir veritabanına sahiptir. Şu an 300.000’in üzerinde AB, A+ kategoriye sahip olan Brandmail’e davet yolu ile üye olan kullanıcılarımız alışveriş, teknoloji, eğlence, ev ve aile, finans, kültür-sanat, müzik, spor, sağlık gibi seçeneklerden ilgi alanlarını belirleyerek, yalnızca seçtikleri konularla ilgili gönderi alırlar.

 

Brandmail’e üye olmak ve ilgi alanlarınızı belirlemek için hemen tıklayın.

WP-Backgrounds by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann