MAKALE

Halls of Ivy’e Hoş Geldiniz!

Halls of Ivy’e Hoş Geldiniz!

adidas x IVY PARK’ın beşinci koleksiyonu “HALLS of IVY”, herkesin hoş karşılandığı limitsiz bir alanı simgeliyor.

Geçmişi, statüsü, ırkı veya inancı ne olursa olsun tüm insanları, her bireyin yaratıcı çabasını destekleyen bir topluluk olarak birleştiren yepyeni koleksiyon HALLS of IVY, 2021’in bitişini kutluyor. Hem yetişkinler hem de çocuklar için tasarlanmış etkileyici stillere sahip HALLS of IVY, herhangi bir etikete veya formata bağlı olmayan, şu anda bulunduğunuz yer ile olmayı arzu ettiğiniz yer arasında bulunan mecazi bir alanı temsil ediyor.

Tasarım ipuçları, kendini ifade etme, insanlarla bağlantı kurma ve benzer düşünen insanlarla aynı alanı paylaşma yoluyla kendi sesinizi bulma felsefesinden ilham alan koleksiyonun kampanyasında Beyoncé, Natalia Bryant, Ava Phillippe, Deacon Phillippe, James Harden ve Jalen Green ile birlikte çeşitli modeller yer alıyor.

adidas x IVY PARK’ın imza niteliğindeki canlı renk paleti bu koleksiyonda da ön plana çıkıyor. Glen ekoseler ve houndstooth desenleri şiddetli bireyselliğin gücüyle yeniden tasarlanmış. Koleksiyondan öne çıkanlar arasında patchwork balon, payetli tozluk, bralet, örme pantolon, tulum, suni deri etek, body ve bir dizi stil sahibi çocuk kıyafetleri yer alıyor. Bireysel stil, cool ve en çılgın hayallerinizi takip etme ruhu ile aşılanmış klasik moda silüetlerinden oluşan koleksiyonın ayakkabı tasarımları arasında ise, IVY PARK tarafından Cream White, Wild Pine ve Night Indigo renklerinde hayata döndürülen arşivsel koşu ayakkabısı IVP Savage sneaker, IVP Super Sleek sneaker ve cesur IVP Super Sleek Boot modellerini bulunuyor.


Önerilen yazılar