Hem Şık Hem Fonksiyonel

Louis Vuitton yeni kayak koleksiyonu ile stilini zirveye taşıyor.

Louis Vuitton’un geçtiğimiz günlerde tanıtıp satışa sunduğu 2022 kayak koleksiyonu, performans odaklı düşünülerek tasarlansa da, kayak stiline farklı bir anlam da katıyor. Modaevi, bu kapsül koleksiyonu karlı günlerde ve gecelerde, hem içeride hem de dışarıda geçirilen anlar için yaratmış. Kış seyahatinin benzersiz ruhunu yansıtan lüks ve atletik odaklı bu koleksiyon, en soğuk zirvelerde yaşanan hava koşullarına uygun, geleneksel kayak kıyafetlerine yeni bir soluk getiriyor.

Kapsül koleksiyon, klasik monogram desenli polar ve kapitone ceketler ile çok yönlü takımlarla uyum sağlayan sportif örgülerden oluşuyor. Parçalar, bir kayak takımı veya kayak sonrası stili şeklinde eşleştirilebiliniyor. Koleksiyonda daha soğuk ve rüzgarlı günlere karşı korunmak için tasarlanan şişme mont serisi de yer alıyor. Parçalar sadece çok yönlü değil, aynı zamanda çok da sofistike.

Dış giyim parçaları, hem kayağa hem de şehirde kış giyinmeye uygun olacak şekilde Louis Vuitton’un şık ve zarif karakterini yansıtıyor. Monogramlı parkalar, ters çevrilebilir bir iç kısma sahip ve çıkarılabilir iç şişme ceket sayesinde farklı hava durumlarına da uyum sağlıyor. Pantolon, dik yakalı ceket gibi diğer önemli parçalar kayak için tasarlansa da aynı zamanda feminenliği vurgulayan, vücuda oturan siluetlere sahipler.


Önerilen yazılar