Konfor Şampiyonu İstanbul’da

Geniş iç mekanıyla konfor kategorisinde ödül sahibi olan Bentayga EWB şimdi İstanbul’da!

Dünyanın en çok rağbet gören lüks otomobil markası Bentley Motors, İstanbul’daki 15. yıldönümünü, Paris’te düzenlenen Otomobil Ödülleri’nde Konfor kategorisinde Özel Ödül’e layık görülen SUV Bentayga Extended Wheelbase’i Türkiye pazarına sunarak kutladı.

Geçtiğimiz günlerde Türkiye lansmanı yapılan Bentayga Extended Wheelbase (EWB), bu yılın başlarında tanıtılan bir model. 180 mm’lik ek aks mesafesiyle lüks SUV sınıfında lider konmunda olan Bentayga EWB, iç mekan boyutlarıyla rakiplerine kıyasla öne çıkıyor. Kabin aydınlatmasında el işçiliği derinin kullanıldığı Bentley Diamond Illumination’ın ilk uygulamasının yer aldığı model, aynı zamanda dünyada bir ilk olan iklim algılama ve gelişmiş duruş ayarlama sistemlerine sahip opsiyonel Airline Seat özelliğiyle donatıldı.

İyi yaşam uzmanları ve nörobilimcilerle birlikte, ‘direksiyon başında sağlık’ için özenle geliştirilen EWB Azure, daha güvenli, rahatlatıcı ve konforlu yolculuklar sunuyor. Gelişmiş sürücü destek teknolojilerinin Touring özelliğini de içeren EWB Azure, stressiz iç mekan, azaltılmış NVH; yani Gürültü, Titreşim ve Sertlik seviyeleriyle zenginleştirilmiş.

Bentley’nin 4.0 litrelik 550 PS V8 motoruyla piyasaya pazara sunulan EWB, daha ince dikiş iplikleriyle Bentley’nin şimdiye kadarki en yumuşak, kabartmalı koltuklarının sunulduğu seri üretim modeli. 24 milyar dikiş seçeneği arasından seçim yapabilecek Bentley müşterileri çok sayıda donanım kombinasyonu gibi birçok özellik için Bentley’nin kişiselleştirme birimi Mulliner’le birlikte çalışabilecek.


Önerilen yazılar