İkonik Lacoste Yenilendi

Lacoste’un popüler modeli L 12.12’nin yeni versiyonu, zaman kavramını sportif bir tasarım anlayışıyla yeniden yorumluyor.

Lacoste, çok sevilen ikonik saat modelinin tasarımını yenileyerek saat severlerin beğenisine sundu. Zamansız bir klasik olan Lacoste polo tshirt tasarımından esinlenerek tasarlanan Lacoste L 12.12 modeli, sportif tasarım anlayışı ile yüksek kullanım konforunu birleştirmesiyle göz alıyor. 42 mm kasa boyutu ile sunulan Lacoste L 12.12, kasasıyla aynı renkteki kadran rengi seçenekleriyle de mükemmel bir uyum sergiliyor. Özel kabartmalı dokuya sahip silikon kayışı ve 50 metre su geçirmezlik özelliği olan saat, siyah, beyaz, mavi, yeşil ve kırmızı olmak üzere beş renk seçeneğiyle her zevke hitap edecek biçimde tasarlandı.

Arka kapağında, tasarımından esinlenilen Lacoste polo tshirt’ün amblemi bulunan ve her tarza uyum sağlayabilen ikonik yeşil timsah logosuyla dikkat çeken L 12.12 şehirli erkek ve kadınların stillerini tamamlayacak. Lacoste L 12.12 saatlerini, Günsal Saat resmi satış noktalarında ve Lacoste mağazalarında bulabilirsiniz.


Önerilen yazılar