MAKALE

Mayonuzu Karakterinize Uygun Seçin!

Mayonuzu Karakterinize Uygun Seçin!

Plajlarda dalga dalga yükselen mayo ve bikini trendlerinden kendi tarzınızı en iyi yansıtacak olanı seçmek için rehberimize mutlaka göz atın!

Deniz sezonunun açılmasıyla beraber mayo ve bikini alışverişi heyecanı da başladı. Bu yaz plajların yükselen trendleri çok farklı tarzları ve karakterleri mutlu edecek kadar çeşitli ve zengin. İster klasikten vazgeçmeyen biri olun, isterseniz yeniliklerin sıkı bir takipçisi, hazırladığımız rehberimizle seçeceğiniz mayo ve bikini modeli sizi de plajın en trendy kadınlarından biri yapacak.

Romantik Ruhlara

Romantik tarzın vazgeçilmezi fırfırlar ve çiçek desenleri bu yaz mayo ve bikinilerde sıkça karşımıza çıkıyor. Bu romantik etkiyi sıcak renklerde olduğu kadar mavi tonlarında da görüyoruz. Fırfırları genellikle yaka ve bel kısımlarında görsek de, daha cesurca giyinmeyi sevenler için, mayonun tamamını kaplayacak bir tarzda da tasarlanmış olabiliyor.

Retro Aşıklarına

Modada zamansızlığın en iyi örneklerinden retro stili, nasıl sokak modasında asla gözden düşmüyorsa, plaj stilinde de değişmez egemenliğini sürdürüyor. Retro tarzı yansıtan pek çok detay bu yaz mayo ve bikinilerde görülebilir. Puantiyeler hakimiyetini sürdürüken yüksek belli modeller 50’lerin ikonik kum saati silüetine vurgu yapıyor. Retro tarzın bir başka yansıması ise örgü bikini modellerinde kendini gösteriyor.

Sportif Karakterlere

Sportif bir tarz demek sade yüzücü mayosu tercih etmek anlamına gelmiyor. Yüzücü mayolarından ilham alan birçok havalı mayo ve bikini modeli bu yaz plajları süslüyor. Bu tarza en farklı yaklaşım ise kemerli modeller. Hem sportif hem de şık duran kemerli bikini ve mayolar spor tarzı klasiğe yaklaştırarak şıklığınıza şıklık katacak.

Klasikten Vazgeçmeyenlere

Kumların üzerinde bile klasik tarzın sakin zarafetindan ödün vermek istemiyor olabilirsiniz. Elbette her sezon olduğu gibi bu sezon da klasik tarzda mayo ve bikiniler revaçta. Klasik dendiğinde akla ilk gelen renk olan siyahın karizmasını yansıtan birçok model bulabilirsiniz. İşin içine biraz daha renk katmak isterseniz modası hiç geçmeyen çizgili desenlere yönelebilirsiniz.

Yenilikçi ve Cesurlara

Moda dünyasının yeniliklerden korkmayan cesur öncüleri çok sevdiği malum. Bu sebeple bu yazın mayo ve bikini trendlerinde de bu cesareti yansıtan birçok farklı tarza rastlıyoruz. Farklı kesimlerde dekolteler, mesajlı ya da büyük logolu tasarımlar ve parlak kumaştan dikilmiş modeller yeniliklerin peşinden gitmek isteyenler ve farkını ortaya koymak isteyenler için ideal.


Önerilen yazılar