MAKALE

Messika MY SOUL BY GIGI HADID Koleksiyonu ile Karş...

Messika MY SOUL BY GIGI HADID Koleksiyonu ile Karşınızda!

Messika, Gigi Hadid ile ikinci kez iş birliği yaptığı My Soul by Gigi Hadid koleksiyonunu New York Moda Haftası’nda görkemli bir partiyle tanıttı.

Fransız mücevher markası Messika, top model Gigi Hadid ile birlikte hazırladığı en yeni koleksiyonu MY SOUL’un sunumunu New York Moda Haftası kapsamında, birçok ünlü ismin katıldığı büyük bir partiyle gerçekleştirdi.

Manhattan Milk Studio’da gerçekleşen, Valerie Messika ve Gigi Hadid’in ev sahipliği yaptığı parti, aynı zamanda New York Moda Haftası’nın kapanışı niteliğindeydi. Aralarında Tiffany Haddish, Teyana Taylor, Irina Shayk, Jasmine Tookes, Halima Aden, Jordan Barrett, Maria Borges gibi birçok ünlü ismin de bulunduğu altı yüz kişilik parti sabahın ilk ışıklarına kadar devam etti.

Fransız mücevher evinin kurucusu ve tasarımcısı Valerie Messika’nın “ilham perim” dediği ünlü model Gigi Hadid ile düzenlediği tanıtım partisine, Mert & Marcus’un bir kaç ay önce New York’ta gerçekleştirdiği kampanya çekimlerinin set teması ve atmosferi hakimdi.

İki güçlü kadını temsil eden Messika by Gigi Hadid My Soul koleksiyonu, Messika ve Gigi Hadid’in geçen sene hazırladığı ilk kapsül koleksiyon olan Move Addiction by Gigi Hadid’in yansıttığı punk rock çağrışımların aksine, bu kez bohem bir stili ve Kaliforniya ruhunu temsil ediyor. Koleksiyondaki parçaların tümü Messika’nın imzası niteliğinde olan “mix&match” tarzıyla kullanılabiliyor.

Valerie Messika, koleksiyonun tasarımı ve ünlü model ile çalışma sürecini “Gigi ikinci koleksiyonu tasarlarken ne istediğini tam anlamıyla biliyordu. Kendi fikirleriyle Messika’nın elmaslardaki ustalığını adeta bir orkestrayı yönetir gibi bir araya getirdi. Koleksiyondaki her parça bir dövmeymiş gibi cildinizle bütünleşiyor,” sözleriyle özetledi.

Teyana Taylor’ın sürpriz bir şekilde sahne aldığı partide gecenin yıldızı olan 23 yaşındaki Hadid, babası Mohamed Hadid ile katıldığı ve New York Moda Haftası kapsamında yer aldığı son etkinliğini de başarıyla tamamlamış oldu.


Önerilen yazılar