Rahat, Şık ve Trend: Blok Topuklar

Son yıllarda ayağımızdan çıkarmadığımız sneaker’lara, bu sene blok topuklarla kısa bir ara veriyoruz! Hem rahat hem de şık görünmek için bu ayakkabıları es geçmeyin!

Trendsetter’lara bu sezon kesinlikle teşekkür etmeliyiz! Çünkü hem spor ayakkabılara biraz ara vermemizi, hem de yeniden kadınsı ayakkabılara dönmemizi sağladılar. 1930’larda kadınların ayaklarında gördüğümüz blok topuklar, bu sonbahar yeniden kendini göstermeye başladı.

Öncelikle işe stiletto veya sneaker’larınızı dolaba kaldırmakla başlayın, çünkü bu şirin topuklu ayakkabıları her tarzla kombinlemek mümkün. Topukların farklı kalınlıkta ve uzunlukta olması, onları birçok alternatifle kullanmanıza olanak sağlıyor. Günlük jean’inizin altına giyebilir; şık bir akşam yemeğinde rugan modelleri tercih edebilirsiniz.

bloktopuklar_02

Genelde geniş burunlu olmaları sebebiyle ayak sağlığı için de tercih edilen blok topuklu ayakkabılar, bu sezon ipli ve bilekten kemerli modelleriyle öne çıkıyor. Üstelik kalın topuklar, sokaklarda yürürken bizi taşlar arasına girme riskinden de koruduğu için yollarda rahat rahat salınmak mümkün.

Kısacası Gucci’nin bu senenin başında eskilere dönmesiyle, blok topukları yeniden giymeye başlayacağız. Blok ayakkabılarınızla hem rahat hem de trend görünmek istiyorsanız, birkaç renk birden edinmenizde fayda var.

bloktopuklar_03 bloktopuklar_05 bloktopuklar_06 bloktopuklar_07 bloktopuklar_08 bloktopuklar_09


Önerilen yazılar