Rüzgarla ve Çevreyle Dost

Yakıt tüketimini önemli ölçüde azaltarak fark yaratan çevre dostu yelkenli YYatchs ile tanışın!

Çevre dostu bir yelkenli deneyimine hazır mısınız? Eğer cevabınız “Evet” ise, su üzerinde hareket etmenin en sürdürülebilir yollarından birini sunan YYatchs ile tanışın. Ünlü Alman yelken yarışçısı Michael Schmidt’in 2016 yılında kurduğu YYachts markası, karbon fiber ve sürdürülebilir malzemelerden lüks yelkenliler üretiyor. Hafifliğiyle hız ve performans, solar panelleriyle ise enerji tasarrufu sağlayan bu yelkenliler konfordan ödün vermeden, tüm temel denizcilik ihtiyaçlarına cevap veriyor. Marka ayrıca son teknolojiye sahip otomatik kontrol sistemleri ve kullanım kolaylığı ile de fark yaratıyor.

Yelkenciliği basitleştirerek özgürlük hissini konforla buluşturmak üzere yola çıkan dünyaca ünlü YYachts markasının çevre dostu yelkenlileri, hafif rüzgarlarda bile, rüzgar hızı kadar hız yaparak yakıt tüketimini önemli ölçüde azaltıyor. Son teknolojiyle donatılmış mükemmel Alman mühendisliğinin eseri olan YYachts modelleri, hafifliğiyle hız ve performans sunarken, solar panelleriyle enerji ve jeneratör yakıtından yüzde 50’den fazla tasarruf sağlıyor. Bu sayede rahatsız edici jeneratör gürültüsünden uzak, huzurlu bir seyir vaat eden yelkenliler, otomatik kontrol sistemleri ile kullanım pratikliği yaratıyor. YYatchs modellerinin bir diğer avantajı da geniş bir mürettebata ihtiyaç duymadan sadece iki kişiyle bile güvenle denize açılabilmesi.

YYachts yelkenlileri, geniş gövde ve iç hacmiyle yalnızca lüks bir yatın sağlayabileceği en üst düzeyde rahatlığı sağlayarak ev konforunda bir deneyim yaşatıyor. Modüler ve kişiye özel olarak uyarlanabilen iç dizaynı ile ezber bozan bir tasarıma sahip olan YYachts modelleri, dünyanın en ünlü tasarımcılarının elinden çıkıyor. Dekorasyonunda ahşabın sıcaklığından yararlanılan YYachts yelkenlilerinin tamamı zamansız ve modern tarzıyla dikkat çekiyor.


Önerilen yazılar