MAKALE

Seçkin Projelerimizde Yer Almanın TAM ZAMANI!

Seçkin Projelerimizde Yer Almanın TAM ZAMANI!

Yapı Merkezi Cadde Projeleri; panoramik Adalar ve deniz manzarası, site konsepti, sosyal olanakları ve Yapı Merkezi güvencesiyle Bağdat Caddesi’nde seçkin yaşam alanları sunuyor.

HAYALLERİNİZDEN İLHAM ALAN KONFORLU BİR YAŞAM!

Yapı Merkezi’nin sektördeki 50 yılı aşan tecrübesi ve güvencesiyle inşa ettiği Cadde Projeleri, prestijli ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını sizler için aralıyor… Cadde’de mavinin ve yeşilin tadını doyasıya çıkarabileceğiniz, doğa ile şehrin buluştuğu yerdesiniz!

 

yapimerkezi_02

ADALAR VE DENİZ MANZARALI YENİ EVİNİZ SİZİ BEKLİYOR!

Yeşilpark Cadde; güvenlikli site konsepti, üstün konumu, panoramik Adalar ve deniz manzarası, 2 araçlık kapalı otoparkı, açık yüzme havuzu, peyzaj alanı, kameriyesi ve çocuk parkıyla kendisini ayrıcalıklı hissetmek isteyenlerin beklentilerini karşılıyor.

 

yapimerkezi_03

FENERBAHÇE’DE AYRICALIKLI BİR YAŞAM!

Fenerbahçe’de, Dr. Faruk Ayanoğlu Caddesi üzerindeki 17 katlı, 34 daireden oluşan bu prestijli projede; “4+1” odalı, 187 m2 normal daire ve “5+1” odalı, 280 m2 dubleks daire seçenekleri bulunuyor.

 

yapimerkezi_04

ADALAR’A KOMŞU, SAHİLE YÜRÜME MESAFESİNDE!

Panoramik Adalar ve deniz manzarasına sahip olan Çiftehavuzlar Residence; bir yanında Sahil Parkı, diğer yanında Bağdat Caddesi ile çok keyifli ve prestijli bir yaşam için yükseliyor.

 


Önerilen yazılar