MAKALE

Geleceğiniz ve Sağlığınız Emin Ellerde

Geleceğiniz ve Sağlığınız Emin Ellerde

Hayat sigortası her türlü sağlık sorununa karşı hem sizin hem de sevdiklerinizin yanında.

Hayat bazen hiç istemesek de karşımıza beklenmedik hastalıkları çıkarabiliyor. Bunun için elimizden gelenlerin en önemlisi hazırlıklı olmak. Hayat sigortası, oluşabilecek her türlü sağlık sorunu durumuna karşı hem sizin hem de sevdiklerinizin yanında olan bir güven kaynağı.

NN Hayat’ın sunduğu “Hayata Tutun” sigorta paketi de yaşamsal risk taşıyan bir hastalığın başınıza gelmesi durumunda, bir an önce sağlığınıza kavuşmanız için yanınızda. Hayata Tutun sigorta paketinin en önemli özelliklerinden biri tanı, teşhis veya tedavi aşamasında herhangi bir hastalığı bulunmayan 18-55 yaş aralığında bulunan herkesi teminat kapsamına alması.

Kanser de dahil olmak üzere 17 tehlikeli hastalıktan birine yakalanma durumunda, poliçede belirtilen tutar ödeniyor. Ayrıca sigorta süresi içerisinde gerçekleşen bir vefat durumunda teminat tutarı, lehdarlara veya kanuni varise ödeniyor.

NN Hayat’ın “Hayata Tutun” sigortasının Türkiye’de ilk defa uygulanan bir de ek servisi bulunuyor: Hızlı Tetkik. Hepimizin bildiği gibi herhangi bir kanser durumunda, erken teşhis hayat kurtarıyor. Bunun için de gerekli tetkik sonuçlarının kısa sürede alınması çok önemli. NN Hayat’ın teminat tutarı belirli bir limitin üzerinde olan müşterilerine sağladığı Hızlı Tetkik ek servisi, kanser şüphesi nedeniyle doktor tarafından istenen tetkikleri organize ediyor ve tetkik ücretlerinin 5.000 TL’ye kadar olan kısmı ödeniyor.

“Hayata Tutun”un poliçe süresi 1 yıl ve poliçeniz her yıl otomatik olarak her yıl yenileniyor.

Siz de kendiniz ve sevdikleriniz için bir adım atın ve NN Hayat’ın ayrıcalıklı “Hayata tutun” sigortasıyla sağlığınızı ve geleceğinizi emin ellere bırakın.


Önerilen yazılar