Şıklık Yarıştıran Saatler

Neredeyse bir asırdan beri düzenlenen yarış Le Mans’ın ikonik otomobillerinin çizgilerini taşıyan Autodromo saat koleksiyonu vintage tarzıyla göz kamaştırıyor.

1923’ten bu yana, motor sporu tutkunlarının kalp atışlarını hızlandıran, spor otomobillerin performans yarıştırdığı, efsane pilotların yeteneklerini sergilediği Le Mans’ın en romantik yılları olan 60’ların vintage havası ve bu yarışlarda tarihi başarılar elde eden Ford GT modelleri çok özel bir saat koleksiyonunda buluştu.

Otomobil yarışları için saatler üreten Autodromo’nun Ford’la işbirliği içinde tasarladığı bu saat koleksiyonu, sadece yarışçıların değil, yarış tutkunlarının da ulaşabileceği, her biri çok ince detaylar içeren beş saatten oluşuyor. Autodromo Ford GT Endurance Chronograph serisinin üç modeli Le Mans yarışını kazanan üç Ford GT otomobiline selam duruyor ve onların tasarım detaylarından izler taşıyor. Diğer iki saat modeliyse Le Mans yarışlarının renkleri ve çizgilerini taşıyan mavi, beyaz ve kırmızı tonlarında modeller.

Her saat özel bir kutuda geliyor, bu kutu ise Le Mans pistinin bir krokisini, eski GT40 otomobili ile yeni GT modelinin çizimlerini taşıyor. Fiyatları 695 USD olarak belirlenen Autodromo Ford GT saatleri hem yarış meraklıları hem de spor saat tutkunlarının yeni favori aksesuarı olacak gibi görünüyor.


Önerilen yazılar