MAKALE

Sıra Dışı Damatlar İçin Stil Önerileri

Sıra Dışı Damatlar İçin Stil Önerileri

O özel günde mükemmel görünmek isteyenler sadece gelinler değil.  İşte evlilik hazırlığındaki erkekler için sıra dışı stil tüyoları…

Evlilik hazırlıkları, özellikle de gelinlik seçimi söz konusu olduğunda daha çok kadınları ilgilendiren bir konu gibi görünse de hayatının en önemli gününü sıradan bir damatlıkla geçirmek istemeyen erkekler de var. Ünlü moda evlerinin önümüzdeki sezon koleksiyonları ise işte tam da o özel günde aykırı görünmek isteyen erkekler için çok sayıda alternatif barındırıyor.

Damatlık modelleri, genelde klasik modellerden ve renklerden oluştuğu için erkekler genelde çok fazla seçimleri olmadığını düşünür. Oysa biraz daha farklı bir modelle, siz de kendi karakterinizi yansıtabilir; çok daha sıra dışı görünebilirsiniz. Eğer o gün klasik bir takım elbise, smokin ya da frak giymek istemiyorsanız, ünlü moda evleri yeni koleksiyonlarında size bu konuda çok sayıda seçenek sunuyor.

Takım elbiselerinde bu sene öne çıkan gri, koyu renk takım elbiselerinden sıkılanlar için farklı bir seçenek olabilir. Modayla yakından ilgilenen ve farklılıkları seven erkekler ise sezon trendlerinde öne çıkan ekoseli modellerden birini tercih ederek, dikkat çekmeyi başarabilirler. Klasikten vazgeçemeyen ama yine de sıra dışı görünmek isteyenler ise ünlü modacıların smokine getirdikleri farklı yaklaşımlar arasından farklı desenleri ve kesimleriyle öne çıkan şık takım elbise ve smokin modellerinden birini seçebilir. Sonuç olarak o güne farklı bir yorum getirmek isteyen erkekler için bu yıl seçenekler bir hayli fazla.


Önerilen yazılar