MAKALE

Taht Oyunları’nda Tarafınızı Seçin!

Taht Oyunları’nda Tarafınızı Seçin!

Game of Thrones’un final sezonu adım adım yaklaşırken Adidas, hanelerin renklerini ve mottolarını taşıyan özel bir ayakkabı serisiyle rekabeti kızıştırdı.

Neredeyse tüm dünya 14 Nisan’ı bekliyor, çünkü son dönemin en büyük popüler kültür fenomeni olan Game of Thrones dizisi, efsanevi bir final sezonuyla kapanış yapmak üzere bu tarihte yeniden ekranlarda olacak.

Bütün gezegeni haftalar boyu ekran başına kilitleyecek ve belki de eskisinden bile daha çok konuşulacak dizi hakkında en çok merak edilen ise elbette, yedi sezondur savaşan hanedanlardan hangisinin Iron Throne’a oturacağı.

adidas Running de bu heyecana dahil oldu ve efsanevi televizyon dizisi ile final sezonu kapsamındaki işbirliğini duyurdu. Marka geçtiğimiz günlerde ‘Yedi Krallık ve Duvar’ın ötesinde savaşan gruplardan esinlenerek sınırlı sayıda üretilmiş altı farklı Ultraboost modelinden oluşan serisinin lansmanını yaptı.

Ayakkabıların özel tasarımlarının detayları, hanelerin renkleri ve mottoları ile dikkat çekiyor. Westeros’un ikonik haneleri ve karakterlerini sneaker formunda yeniden canlandıran adidas’ın ilham aldığı karakterlerin özelliklerini, renklerini ve detaylarını temsil etmek üzere dikkatle tasarlanmış bu altı Ultraboost modeli, dil kısımlarında grubun mührünü, topuk etiketinde ise mottosunu taşıyor. Diziye yapılan atıflar hane motiflerini, cesur ve belirgin renkleri bir araya getirirken, adidas x Game of Thrones Ultraboost silüetleri performans merkezli ayakkabı teknolojisini çarpıcı bir görsel estetikle birleştiriyor.

Ayakkabıların diğer önemli özellikleri ise, sınırsız enerji geri dönüşümü için BOOST orta taban teknolojisiyle, hafiflik için Primeknit dokumasıyla, uyum ve destek içinse ikonik topuk çerçevesiyle donatılmaları.

adidas Running, bu işbirliği sayesinde ikonik silüetleri üzerinden popüler kültüre ait farklı bir hikaye anlatmış oluyor. adidas tutkunları ile Game of Thrones fanlarını peşinden koşturacak sınırlı sayıda üretilen Ultraboost x Game of Thrones koleksiyonu, Taht Oyunları’nın finaline yakışacak kadar heyecan verici görünüyor.


Önerilen yazılar